iphone'da tüm kişilerin çıkmaması

hani iphone'da ekranı en sola kaydırınca bi search olayı çıkıyo ya, oraya bi isim yazdım mı eskisi gibi tüm kişileri çıkarmıyor, kendi kafasına göre 1-2 tane çıkarıyor. ben de mecbur phone->contacts falan yapmak zorunda kalıyorum

biraz bi bakındım telefona, bulamadım. google'a da not all contacts appear in search falan yazdım 2013 mesajları çıkardı (son ios güncellemesinden sonra oldu bu sorun)

nedenini bilen eden?

ayarlarda search kisminda nerelerde arama yapabilecegini secin. update ile degismis olabilir.

ben hepsini kapatiyorum mesela, sacma sapan bir arama butonuyla cogu seye direkt erisilsin istemiyorum. gibi gibi.

ipad yanimda degil, ios cihaz yok elimde, menü ismine bakamayacagim su an icin.
  • portmanto  (13.10.15 10:19:55)
çözüm bu değil maalesef
mesela 5 tane mustafa var, mustafa yazdığımda sadece biri çıkıyor

discussions.apple.com
  • la noix  (13.10.15 11:33:33)
contacts ta sol üstte groups var. ordaki hesapların hepsini işaretleyip de denesene bi.

  • washe  (13.10.15 11:42:06)
@washe, 5 mustafanın 3'ü çıkıyor öyle. kalan 2 tanesi çıkmıyor yine :D

verdiğim linkteki her şeyi denedim, şu anda contacts tümden gözükmüyor hahahaha 3'ü beğenmedim diye yapıyo bana bunu iphone
  • la noix  (13.10.15 11:58:59)
contacts ta arama yaptığında hepsi çıkıyor mu peki? spotlight search buglı herhalde :)

  • washe  (13.10.15 14:56:42)