Araba ile yolculuk yaparken bunu instagrama atan tipler

Böyle araç içinde müzik açıktır ve trafikte gidiyordur bunu çekip instagrama atiyor ..Bu ne anlama geliyor ?

arabam var herkes duysun demek oluyor.

  • dunden kalmis yemek  (12.10.15 23:18:30)
"çok zenginim ve çok mutluyum. fakir ve mutsuz insanlar ölebilir." demek.

  • regardless  (12.10.15 23:19:26)
Selam
Bu benim arabam var veya yeni araba aldım, parayı buldum, fakirlere ölüm Porsche den selamlar demek oluyor.

Bi nevi düşman çatlatma. Bu böyle değilse bile ben böyle düşünüyorum.

Ha adam arabasıyla 300 km/S ile giderken video alır yine saygı duyarım ama diğer türlüsü cidden kayıp.
  • jimmy  (12.10.15 23:19:35)
-'arabam var kizlar sex???''

  • yamuklu sucurta  (12.10.15 23:19:57)
  • pilav  (12.10.15 23:20:21)
WrAiTh sen misin?

  • floydian  (12.10.15 23:22:01)
instagrama atılan diğer fotoğraflar hangi sebeple atılıyorsa o sebeple atılıyordur.
not: arabam yok.

  • xenophobe  (12.10.15 23:46:34)
surucu kendisiyse mal olduna %100 kanittir, kendini gectim baskalarinin canini tehlikeye atiyor.

1- arabayla hava atiyordur, ki uber farkli bi araba degilse bos. bence sacmalik her turlu.
2- yolda olmak guzel his vermistir bir de ustune muzikle neseler yerine gelmistir paylasmak istemistir mutulugunu
3- diger sebepler (bulamadim simdi :p)
  • jedilance  (13.10.15 01:06:08)
lisede ben de yapmıştım öyle şeyler ama ne instagram vardı ne de facebook. çift kameralı nokia telefonumla çekilmişti hatta ben çekmemiştim. eski sd kartların birindedir muhtemelen.

  • bigbadabum  (13.10.15 01:15:33)
Sevgilim araba kullanirken sevdigimiz bi sarki ciktiginda ben de yapiyorum. Sevdigimiz bi sarki oldugu icin. Araba benim degil ben kullanmiyorum neyin havasini yapayim ki?

  • takilagimacanim  (13.10.15 01:57:14)