[]

Ses kaydı indirmek

Şurdaki ses kaydının tamamını yüksek kalitede nasıl indirebilirim?

www.bbc.co.uk

Teşekkürler.

 
  • hmpf  (12.10.15 16:53:08) 
podcast'i var m bakayim dedim de, zaten muzik oldu mu copyright'tan dolayi podcast olmuyor programlarda. riplemen gerek. biri gelir onerir bir program yakinda.


  • whoami  (12.10.15 16:54:24) 
bu arada flume iyi be. chet faker'la da kankalar. after party'ye gelmislerdi beraber benim hep takildigim mekana. gayet de efendi, hic oyle yavsakliklari yoktu.


  • whoami  (12.10.15 16:56:24) 
bbc essential mix'ler aninda soulseek'e duser. oradan bakin.


  • hopeless  (12.10.15 17:21:11) 
iyi de bu kayit zaten, download managerin calismasi gerekmiyor mu?


  • hmpf  (12.10.15 18:38:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.