Kadıköy'de ev arayan (BULUNDU)

Yoğurtçu parkı tarafında oturuyorum, söğütlüçeşme metrobüse ve rıhtıma 10-15 dk yürüme mesafesinde. Ev sahibi benim, boşta duran bi oda var. Ben çok raad bi adamım ama yine de artılarını eksilerini yazayım.

Faturalar dahil 600 tl. Cinsiyet/cinsel kimlik benim için farketmez, dişiysen sarkmam eşcinselsen korkmam; huylarımız uyarsa kardeş kardeş yaşar gideriz.

*Evde 1 kedi ve de 1 köpek var. Köpeğimle kedimle geleceğim derseniz de olur; ama hayvanlar açısından 1 ay deneme süresi olsun, anlaşamazlarsa darlamayalım. Köpek kedilerle çok dost canlısı sayılmaz ama kesinlikle zarar da vermiyor.

*Ben veganım, vegan veya vejetaryen olmanızı tercih ederim ama şart değil. Yine de uyandığımda evde sucuklu yumurta kokusu almak karışmasam da beni üzer.

*Genelde haftada bir temizlikçi çağırıyorum çünkü dağınık ve pasaklı bir insanım. Temizlikçi ücretine ortak olmak istemem derseniz ona göre bir paylaşım yapabiliriz.

*Cinsel hayatınız ortak alanlara ve hayvanlara taşmadığı sürece hiiiç umrum olmaz.

+Çamaşır, bulaşık makinası var. Çamaşır kurutucu var. Buzdolabı da var. +Boş dediğim odada yatak+dolap var. Dolap biraz çirkin.
+Televizyon ve dsmart var ama üşendiğimden dolayı duvar içindeki hasarlı kabloyu yaptırmadım. Yaptırırsanız faturaya o da dahil yani.
+32mbit tamamen sınırsız vdsl var.
+mikrodalga&ocak&kahve değirmeni&filtre kahve makinası filan var.
+çalışma odası olarak ayırdığım bir oda daha var, boş bir alanı var masaüstü bilgisayar filan bile kurulur yani.

-çok sigara içerim, her yerde içerim (tabiki senin odan hariç) karışılmasın isterim.
-dağınık ve pasaklıyım.
-gelene gidene karışmasam da kalabalık ve sürekli gelen misafirler rahatsız eder beni.
-buralardaki altyapı eski olduğu için zırt pırt elektrik gidip geliyor o yüzden beyaz eşyalar sık sık arızalanıyor.
-hayvan konusunda hassasım, herhangi bir şiddet olayı görürsem büyük kavga ederiz.

şimdilik aklıma gelenler bunlar. iletişim: özel mesaj.

Ev ilanıyla hiç alakam yok ama beyaz eşyalar için akım korumalı priz alırsanız bozulmazlar.

  • ekaterina  (11.10.15 23:42:24)
Orada olsaydım seninle yıllar yılı ev arkadaşı olabilirdik :(

  • benevreneenerjiveriyorum  (12.10.15 01:08:16)
çok zor adammışsın ya.

sigara,
it,
temizlik,
rahatça et pişiremeyecek olmak,

bunlar sıkıntıymış. yoksa aday çoktu.
  • kupigometa  (12.10.15 01:16:52 ~ 01:19:38)
ne güzel adammışın lo. olm iyi anlaşırdık da evdeyim 1 sene sonra ihtiyacım olabilir senle az adam anlşır şurda reserve yapalım.

  • ruyanda gorsen inanma  (12.10.15 02:21:55)
sst begendim seni. mobilden zor oldu da sen bana telefon numarani atsana. gorusuruk

  • makarnacanavari  (12.10.15 07:26:07)
şahaneymiş ya tam benlik. sorun çıkarsa bana ulaşır mısın. çıksın nolur.

  • dadananadam  (08.11.15 20:20:13)