maltepe'ye gidiş

kocaeli'den maltepe'ye, hatta maltepe metro çıkışına en pratik şekilde nasıl giderim? ne kadar zaman alır peki? aklınıza gelen her türlü yolu tarif edebilirsiniz, optimum bir yol bulunur belki böyle böyle.

Kocaeli belediyesi'nin 200 numatalı otobüsü Kartal metro istasyonuna geliyor. Oradan metro ile Maltepe 10 dk.

  • kaptan memo  (08.10.15 21:35:34)
Bu ikiyüz numaralı otobüs yaklaşık bir saat kırk dakikaya varıyor, belki ona göre hareket etmeniz gerekirse.
Diğer ihtimal izmitten efetura binip hareme gidebilirsiniz. Servisle kadıköye geçip ordan metro ile maltepeye geçersiniz.

  • a perfect lie  (08.10.15 21:55:53)
200 numara +metro

  • sta  (08.10.15 22:01:45)
@a perfect lie

bundan daha pratik bir yol arıyorum işte. ne bileyim, 200 harici gebze aktarmalı filan bir şeyler yok mu acaba?
  • devilred  (08.10.15 22:08:17)
hareme gitmeniz kolaysa, haremde indikten sonra üsküdar'dan marmaray'a binin, ayrılık çeşmesinde inip metro aktarmasi yapin.

  • gusano  (08.10.15 22:16:13)
Gebze aktarmalılar da uzun sürüyor. Çünkü ilçelere uğruyor. Haremden sonra Üsküdar yolu da iki aktarma gerektiriyor, hiç gerek yok. Kadıköyden direk metroya geçip maltepede inebilirsin.

  • a perfect lie  (08.10.15 23:07:59)