Hoşlandığınız tip belli mi?

Belli bi tipten mi hoşlanıyorsunuz yoksa alayını beğenirim mi?
Sarışın mi esmer mi?

Karşı cinste begenileriniz sabit mi? Hepsi bi arada olanlarla mı sevgili oluyorsunuz?

evet belli bir tip var. beyaz ten, güzel yüz, güzel gülüş, dişler. esmerler ve sarışınlar out.

  • [silinmiş]  (06.10.15 11:52:24)
Beğeniler değişken olabiliyor fakat şişkolardan ve esmer tenlilerden hoşlanmam. Beğenmeme sabitim bunlar.

  • angelus  (06.10.15 11:53:57)
Benim çok pis karışıyor... Eskiden "ela göz, baby face olsun ama sarışın olmasın" derdim. Şimdi baya değişiyor...

  • lcha  (06.10.15 11:55:33 ~ 11:55:49)
Pörtlek gözlü ve üst dudağı düz olan (nasıl desem bilemedim) hatunlar ilgimi çekiyor nedense. Ha yalnız mıyım? Forever alone.

  • bigbadabum  (06.10.15 11:56:18)
tabii ki değişkenlik gösterir ama tercih dahilinde olursa balık etli, nispeten uzun olmayan.

zayıflar kesinlikle ilgi alanım değil. küçük memeliler mesaj atmasın.
  • mermize  (06.10.15 11:56:28)
Kapkara ten de (arap gibi) sevmiyorum, bembeyaz ten de; böyle buğday olur, bronz olur farketmez. Çiğ bi mavi var gözde, o rengi de sevmiyorum. Onun dışında her rengin, her tarzın güzeli/yakışıklısı vardır, tek bi tipe bağlı kalmamalı. Şaşmayan tek şey geniş omuzdur benim için. He ama hiçbi zaman her şey bir arada olmaz. Gönül sevince, tipte bi sürü şeyden fedakarlık edebilirsin :)

  • pandispanya  (06.10.15 12:01:03)
Esmer, fit, orantılı vücut, kemikli yüz, geniş omuz, şart değil ama bir de ela gözlü olursa tadından yenmez....

  • ambrosia  (06.10.15 12:33:37)
belli benim de. "hayır belli değil" derdim, fakat artık eminim. benden önce arkadaşlarım diyor "biz senin erkek tipini anladık" diye. şöyle bir geçmişe bakınca evet lan bi tipim var dedim.

buğday ten, kirli sakal-bıyık, çoğunlukla koyu renk göz, uzun boy, bir de zayıflık. saçlar da karman çorman oluyor. galiba mavi göz hariç hiç şaşmadı.
  • nice tnetennba  (06.10.15 12:49:25 ~ 08.10.15 13:13:00)
belli.

karakteri uyanla sevgili oluyorum. dış güzellikle değil. ama dediğim gibi güzellik anlayışım belli.
  • sen git ben geliyorum  (06.10.15 13:42:48)
Hobileri, fikirleri, yetenekleri ve yatak zevkimizin yüksek uyumundan ötürü fiziksel olarak beğenilerime çok ters bir genç kadından hoşlandım, bu sebepten ötürü artık çok keskin sınırlarım yok.

Estetik önemli ama. Yani fazlalığı olsa bile kıvrımlı olması, biletlerinin ince olması gibi şeyler. Ten rengi ayırmam.

Yine de kendim ayarlayacak olsam pembe beyaz tenli, doğuştan kızıl veya sarışın, yeşil gözlü, minyon tipli, kısa boylu ve incecik bir hatun tasarlardım sanırım. Böylesi de bana denk gelir mi bilmiyorum. Ütopyadan da öte.

Yine söylüyorum, sevince değişiyor her şey. Tüm kriterlerin yalan olabilir yani.
  • yirmisantim  (06.10.15 14:03:21)
Şöyle bi baktığımda geçmişe, bugüne hep iyi fizik önce gelmiş sanki bende. Kendim de buna dikkat ettiğimden karşımdakinde de hep buna önem vermişim.

Onun dışında güzel gülebilmek çok önemli, öyle böyle değil.
  • Tyler89  (06.10.15 14:37:18)
yirmisantim +1
insanın kafasında ideal bir sevilen tip varsa da ille bunun içine oturmayabiliyor sevgili kişisi.

  • rakicandir  (06.10.15 14:44:24)
Zevklerimin vücut bulmuş hali mevcut :

www.google.com.tr
  • turkuaz  (06.10.15 15:09:48)
direkt olarak esmer ten ve karakteristik yüzlü erkekleri beğeniyorum. baby face erkekleri birbirine benzetiyorum ayırt edemiyorum sokakta. bi de benden en az bi 15cm uzun oluyor hep sevgililerim.

  • muslugubozukhayrat  (06.10.15 17:59:50)
Kısa siyah saç, beyaz ten, çekik göz. Gerisi çok önemli değil gibi.

  • razvan rat  (06.10.15 18:04:27)
belli ama tarifini yapamıyorum sadece gördüğüm zaman diyorum ki aha buldum yine diye.

  • masa penisi  (06.10.15 18:06:21)
belli tipim var, onun disindakiler pek cekici gelmiyor.
sisko ve esmerlerden hoslanmiyorum en buyuk kriterim bu sanirim :)

  • chaotic good  (06.10.15 19:25:29)
boya takılmam yüzü hoşuma gitmişse beğenirim genelde boya takılanları da anlamam.

  • her gece aç  (06.10.15 21:24:49)
istediğim belli bir tip değil ama istemediklerimin ne olduğunu biliyorum. zaten onları çıkarınca geriye fazla bir şey kalmıyor ;_;

  • shotgunwoman  (06.10.15 23:41:56)