çevrenizdeki zenginler genelde ne iş yapıyorlar

Benimkiler hep müteahhit sizinkiler nedir?

cerrah var 2 tane
inşaat çı var
dededen kalan çok var
  • cenkertem.afc  (04.10.15 01:08:26)
cildiye doktoru var, paraya para demiyor, bir de dededen mal mülk sahibi olanlar var mesela şehrin muhtelif yerlerinde önemli dükkanlara sahip olmak gibi. kirayla geçinmek anlayacağın.

  • dirty pussy and cock  (04.10.15 01:19:56)
Eskiden tamamen kuyumcu diyebilirim. Biz de onlardandık

  • indescribable  (04.10.15 01:27:28)
sanayici

  • kurcalamabozarsin  (04.10.15 01:39:07)
Bence zenginlik kriteri yatının olup olmamasıdır. Yoksa ayda 5-15 bin alan insana zengin değil de yüksek gelirli denilebilir. Çevremde yatı olan hiç tanıdığım olmadı.

  • gezegen olan pluton  (04.10.15 02:03:52)
Eczaci hekim ya da cok saglam baglantilari olan muteahhit. Bunlarin fakirini gormedim. Bazisi ultra acayip parali.

  • malwethiel  (04.10.15 02:05:05)
Sanat galerisi sahibi
Yaş ve kuru Pasta fabrikasi sahibi
Mühendis
Yabanci ulkenin birinde Kokain ticaretini elinde tutan biri.
  • rubiks cube  (04.10.15 02:06:01 ~ 02:07:25)
çoğunluğu patron çeşitli alanlarda (bunların da çoğunluğu tekstilci) mali müşavir ve yeminli mali müşavir de çok var. doktor ve mühendis vb. genelde orta halli kalıyor ilk grubun yanında.

  • kakao  (04.10.15 02:08:51)
pilot

  • balli borek  (04.10.15 06:27:36)
Sanayici, ek olarak gayrimenkul işinde. Tabi bunlar benim bildiklerim kim bilir başka hangi tarakta bezi vardır.

  • bokmuhendisi  (04.10.15 07:37:53)
Biro Tekstilci, biri maden işletmecisi

  • ripolip  (04.10.15 08:33:15)
Özel hastanede çocuk doktoru

  • delicevat  (04.10.15 11:31:42)
karı koca avukatlar, aileden zengin sayılmazlar. 20-25 yılda üç dört tane müstakil ev, iki tane bmw, orta halli bir büro satın alacak kadar bir servet edinmişler ama. musluğun başına geçmişler, çoğu kuruma danışmanlık yapıyorlar, kendi kendine gelen çok az, müvekkiller sürekli oradan buradan tavsiyelerle geliyor.

yalnız özel okul için devletten teşvik isteyecek kadar da fakirler.
  • sanguine  (04.10.15 12:07:02)
şimdi düşündüm de çevremde bile zengin yok lan.

iliklerimize kadar orta halliyiz.

bir tane tanımış olabilirim ama emin de değilim zengin mi değil mi diye, sanayiciydi.
  • astronom olmak isteyen makina muhendisi  (04.10.15 12:30:06)