Fb gs 6-0

O değil de şimdi aklıma geldi; biz neden 6-0 gibi bi skorla yenileceğimizi anlayınca hakeme falan tokat atıp 5-6 tane kırmızı kart görüp hükmen mağlup- ki o da 3-0 a denk geliyor bildiğim kadarıyla- olup bitirmedik maçı da bunca zaman laf yedik o kadar?

oha soru mu bu her şey kar zarar mı lan sporcularda ahlak yok mu?

  • shotgunwoman  (02.10.15 23:39:41)
çünkü 6-0 yenilmek aşağılıkça değil ama o şekilde yenilmek aşağılıkça ve oldukça küçük düşürücü.

  • rahip janick  (02.10.15 23:39:55)
olm neden bu kadar akıllısınız siz ya. o zaman şampiyonlar ligi çeyrek finalinde falan ilk maçı 4-0 kazandıysak gidelim tekme tokat dalıp hükmen 3-0 kaybedelim, yorulmadan yarı finale çıkalım. daha önce kimsenin aklına gelmemiş çünkü bu. kuralını şimdi arayıp bulamam kitapta ama eminim bununla ilgili düzenleme olduğundan. öyle bir şey yapılsaydı muhtemelen kart gören oyuncular bir maç ceza almakla kalmaz, maç da aynı şekilde 6-0 fenerbahçe lehine tescil edilirdi.

  • der meister  (02.10.15 23:48:16)
ben stattaydim o mac 6 0 falan olacagi belli degildi hatta 10 kisiydi fener son goller kontraydi.
asil bi 4 O lik mac vardi o mac istense 7 8 olurdu ama fener istemedi atmak.

  • partizan  (02.10.15 23:50:38)
beşiktaşın böyle bir maçı vardı :)

www.zaman.com.tr
  • plastic_angel  (03.10.15 00:26:10)
skor 6-0'a gelmişken hükmen mağlup olursan 6-0 galibiyet yazılır yine.

  • baal  (03.10.15 00:44:54)
3ten fazla farklı bittiyse skor aynı şekilde kalıyor. daha düşük skorlar 3-0a yuvarlanıyor. bi de mesela 4-1 filan bittiyse 4-0 oluyor diye biliyorum.

  • hayley williams ile evlenecek genc  (03.10.15 00:59:27 ~ 00:59:37)
o şekilde maç kaybedildiğinde klübe başka cezalarda geliyor diye biliyorum. yani 6-0 dan kurtulup daha ağır bir faturayla karşılaşmak söz konusu.

  • tururo  (03.10.15 01:30:35)
4'e kadar yaldır yaldır atak yapıyordu gs.

  • zvonimir  (03.10.15 01:48:53)
prestiji bir kenara bırakırsan 3-0 yenilsen de 10-0 yenilsen de kaybedeceğin topu topu 3 puan. bir sonraki hafta sen bir anda ilk 11'den 6 oyuncunu birden oynatamazsan bir sonraki maçı da kaybedersin. hatta içlerinden direk kırmızı kartla atılan varsa o yenilgi serisi 3-4 maça çıkar. moral bozukluğuyla bütün sezon kaybedilir.

yenilgiyi geçtim ; yıllarca ''korktular , kaçtılar'' diye dalga geçilirdik. bir daha da temizlenmezdi o leke.

zaten o maç 6-0 olarak tescil edilirdi.
  • montauq  (03.10.15 01:49:42)