Ankara'nın en çok nesini seviyorsunuz?

Ben İstanbul'a dönüşünü. Zaaaaa

@acemi ankara bizzat ayağına kadar getirip kendisi mi veriyor bunları hocam?

  • razvan rat  (02.10.15 00:40:10)
Bilkent'i.

  • i was made for you  (02.10.15 00:46:45)
kurum sınavlarını. <3

  • dead and broken  (02.10.15 00:55:47)
annem orda. o yüzden.

  • optum kib bye  (02.10.15 01:04:47)
Ağustos ta bile üşütüp hasta etmesini. Onun memleketi oluşu, özellikle İzmir'e dönüşü.

En geçerli sebep Anıtkabir orada.
  • indescribable  (02.10.15 01:30:15)
Ankara devlet tiyatrosundan oyun izlemeyi, en çok da akün sahnesini severdim. Oyundan sonra akünden çıkıyorsam kızılaya, küçük tiyatrodan çıkıyorsam sıhhıyeye yürümeyi severdim.
Bir de 230da iken tandoğandan bahçeliye gelene kadarki yol boyunca evleri izlemeyi severdim. O semtte genelde tülsüz perdesiz olurdu evler.

  • a perfect lie  (02.10.15 01:42:28)
Raylı sistemler arası aktarma yapmanız için çıkıp tekrar kart basıp girmenize gerek olmamasını unutmuşum.

  • a perfect lie  (02.10.15 01:44:32)
Senin gibilerin olmayışını. Olsa da Ankaragüçlüler sağlam dövüyor. Zaaa diyeni görünce ise fiziksel/psikolojik herhangi bir zarar vermeden onu şehirden soğutuyoruz, ekmek bile vermiyoruz, otobüs bileti satmıyoruz. Yürüyerek dönüyor İstanbul'a pezevenk. Dönüşünden soğuyor.

Sakarya gibi bir yere sahip olması olabilir sanırım. Siz İstanbullular'ın sevdiği yerler genelde elit hissettiğiniz, herkesin sizin köpeği olduğu yerlerdir. Tatil beldelerinde de İstanbullular'ın 40 kilometre öteden tanınması gibi. Ankara, hele hele Sakarya kesinlikle öyle değil. Yan masanızda pazarlık yapan bir pezevenkle emektar hanımefendi olabilir, ama size sataşmaz. Xxxxsmall Adidos ceket giyen grup olabilir, ama sevgiline pek sataşmaz. Halkın halk olduğu yerdir Sakarya. Güvercini dışında zarar veren olmaz, o da omzuna çarpar.
  • gunde 3 litre kola icen adam  (02.10.15 01:50:07)
Ankara'yı sevmek, şehirde sevilecek tek şeyin Ankara olduğunu bilmektir.

  • redeath  (02.10.15 08:56:34)
Kendisini, komple seviyorum Ankara'yı, sevmeyen ölsün.

  • elikası  (02.10.15 09:07:24)
Ankara'lilarin buyuk kisminin hala orada olmasini ve benim ankara'da yasamayisimi seviyorum.

  • stevie  (02.10.15 09:16:10 ~ 09:18:18)
Bazı sokaklarını çok seviyorum. Yemyeşil, yokuşlu, cumhuriyet dönemi mimarisindeki apartmanları olan. Yürümeyi en sevdiğim şehirlerden biri sanırım. Üniversite döneminde gittiklerimi, yaptıklarımı dolaysıyla anılarımı seviyorum.

  • fotrsapka  (02.10.15 09:22:19 ~ 09:22:53)
Mecburen yaşıyorum ama Eryaman 1. etabını seviyorum

  • delicevat  (02.10.15 09:53:18)