[]

Yüz Temizliği

Yüzümde geçmiş sivilce izleri ve siyah nokta sayı bi hayli fazla ayrıca yağlı bir yüzüm var sizce kullanmam gereken ne?
 
la roche posay - effaclar serisi


  • i-pek  (01.10.15 20:07:20) 
dead sea spa magik black mud soap


  • kirik olsa yerinde duramazsin  (01.10.15 20:11:53) 
Effaclar +1


  • archery  (01.10.15 20:29:39) 
avene'in ürünleri çok güzel. benim de yağlı bir yüzüm vardı. çok güzel dengeledi. şimdi arada bir kullanıyorum neredeyse. doktor tavsiyesiyle almıştım ayrıca fiyatı da uygun bence. 35 liraya aldığım yüz temizleme jelini bir buçuk senedir kullanıyorum neredeyse.


  • who cares wins  (01.10.15 21:33:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.