[]

Kayseri - Pınarbaşı

Merhaba;

Önümüzdeki hafta iş sebebiyle Ankara'dan Kayseri'nin Pınarbaşı ilçesine gideceğim. Buraya tek otobüs ile ulaşmam mümkün müdür acaba? Aramaya inanıp biraz araştırdım mamafih pek doyurucu bilgi edinemedim. Genelde Kayseri firmaları çıkıyor onlar da Pınarbaşı'na gitmiyor zaten.

Sabah saatlerinde orada olmam gerekli, yani 7 ile 9 arasında bir saatte beni oraya indirebilecek bir otobüs alternatifi arıyorum. Pek umutlu olmasam da bilen eden varsa çok makbule geçecek.

Şimdiden teşekkürler.

 
Pınarbaşı Maraş yolu üzerinde, Ankara'dan direkt Maraş otobüslerine binip Pınarbaşı'nda inerbilirsin.

www.onlineterminalim.com
  • elikası  (01.10.15 10:17:14) 
  • murtiii  (01.10.15 10:50:03) 
Malatya arabalarina bi sorar misiniz?
Selam da soleyin Pinarbasi'na..

  • safsafinaz  (01.10.15 18:53:19) 
Kahramanmaraş ve Malatya yolunun ayrıştığı yerdir Pınarbaşı.

Not: Köyüme çok yakın, özledim ulan şimdi.
  • piotr  (02.10.15 09:33:49) 
ne kadar da seveni varmış meğer, sizin yerinize de 1 bardak çayını içerim gittiğimde.

cevaplar için teşekkürler.
  • arma aski  (02.10.15 09:59:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.