şu mükemmel şemsiyeden bulabilir miyim?

bugünkü yağmurda belden aşağım sırlsıklam olunca klasik şemsiyelerin ne kadar yetersiz olduğunu anladım:(

bulamazsan da yapabilirsin. bence zor değil.

  • teritori  (30.09.15 15:54:07)
yapmak benim de aklıma geldi ama hiç elim yatkın değil ya böyle şeylere.

  • yazar yazmaz yazan yazar  (30.09.15 15:58:38)
islevsel gibi gozukse de ben kullanimda problem yaratacagini dusunuyorum bu semsiyenin hele ki istanbul'da yasiyorsaniz yagmurlu havada insanlarin arasindan gecerken cesitli manevralarla semsiyeye yon vermek gerekiyor. Aksi halde yurumek imkansiz ve bu semsiyeyle de dumduz yol harici yurumek pek mumkun gorunmuyor.

  • nohut yutmus solucan  (30.09.15 16:02:32)
bunu nasıl toplayacan? yanından insanlar nasıl geçecek? illa ki istersen terzinin teki yapar.

  • dodi el ford  (30.09.15 16:05:16)
Ruzgarda bu pek fonksion gormez bence :)

  • neferkitty  (30.09.15 16:07:04)
kalabalık bir yerde yaşamıyorum yürümek benim için sorun olmaz. ayrıca şemsiyeyle birlikte branda da manevra yapacak sonuçta hafif ve şemsiyeye monte bir şey yanlış mı düşünüyorum?

toplama konusuna gelirsek, evet bunu da düşündüm; şemsiye katlandığında branda içinde kalacak. şöyle bir rulo yapıp yanımda taşıyacağım poşetin içine koyabilirim.

rüzgar alttan vurur geçer savuramaz.:)
  • yazar yazmaz yazan yazar  (30.09.15 16:09:23 ~ 16:10:33)
Rüzgarda canına okur :/

  • lcha  (30.09.15 16:10:21)
  • [silinmiş]  (30.09.15 16:34:01)
Çok güzelmiş lan bu. Valla İstanbul'da bununla yürünmez tabi ama başka şehirde de zor be. Kırda bayırda belki. Onun yerine ince, hafif ve uzun bir yağmurluk iş görür. Böyle bir yağmurluk almak lazım.

  • cemek  (30.09.15 16:55:55)
Yağmurda erime vb. bir durum yoksa gereksiz.

  • harvey  (30.09.15 17:02:15)
çıtçıtlı çıkabilen bir naylon bence o. yapılabilir +1, kullanışsız +1; bir de ben daralırım onun içinde nefes almakta zorlanırım (altı açık biliyorum, tamamen psikolojik)

  • Aman Sen de  (30.09.15 17:02:44)
Rüzgarda sıçarsın +1 ayrıca görüşünü azaltır.
Şeffaf yağmurluk al bileklere kadar inenlerden. Daha çok faydasını görürsün.

  • poseidon1  (30.09.15 17:51:56)