iş yerindeki leş ötesi ter kokan güvenlik dayı

bu adama nasıl kokuyosun git yıkan diyebiliriz? ya bir insan pazartesi bile ter kokar mı ya? lan bari bir pazar banyosu yap. 5 vsakit namaz kılıyor bir de. fikir verin nasıl bu adamı kırmadan ter kokuyosun deriz?:(

Oo haci pastirmalari gommusuz galiba eheuhe de.

  • floydian  (29.09.15 15:34:27)
duş almamaktan ziyade aynı gömleği giymekten kokuyordur. gömleğe mürekkep dökünüz.

  • cekilmis gayfe  (29.09.15 15:36:09)
""bir dost" notuyla temiz gömlek ve deodorant hediye et.

  • bertbenert  (29.09.15 15:41:46)
@cekilmis kayfe haklısın sanırım bunu deneyeceğim mutlaka:)
@betenbert toplam 3 kişiyiz zaten o olmaz:)

  • yazar yazmaz yazan yazar  (29.09.15 15:42:21 ~ 15:42:48)
  • discopolice  (29.09.15 17:09:05)
Dusuk bir ihtimal olmakla birlikte bir rahatsizligi ve buna bagli kullandigi bir ilac olabilir. Caycimizda boyle bir durum olmustu adamcagiz deli gibi deodorant parfum kullanmasina ragmen 2 metre yaklasilmiyor, misafir oldumu servis yaptiramiyorduk. Sonrasinda bir buyugumuz kendisiyle konustugunda durumu ogrenmis uzulmustuk.

  • mononoke  (29.09.15 20:18:17)