Elektrikli motorsiklet hakkında bilgi.

Evet arkadaşlar annemle didimde yaşıyoruz. ev denize uzak (en fazla 10 km ) elektrikli motorsiklet almaya karar verdik ama nelere dikkat edilmeli, kullanışlı mı bilmiyorum. (git: www.sahibinden.com) almak istediğimiz bu model 2 kişi taşısın istiyoruz. önerebilceğiniz marka model varmı

yakınlarda servisi olan bir marka seçin ki bir sıkıntı olduğunda atıyorum ta izmire götürmek zorunda kalmayın.

  • yuto  (29.09.15 14:28:33)
ne tarz bir sıkıntı yaşanır ki ?

  • kemal ulas barmanbek  (29.09.15 14:37:55)
Belli bir watt sonrası ehliyet istiyorlar 1800 tl cezası var araştır bunu

  • nasrettinhoja  (29.09.15 14:42:53)
marka model fark etmez piyasadakilerin hepsi çin malı. 2 kademeli olanlar var, güçlü motoru olanlara bakın. akü tipi ve durumu çok önemli. en büyük masraf kaleminiz akü olacak çünkü.

  • icim urperiyor  (29.09.15 14:53:49)
1 sene sonra bisiklet kadar para verip akü yeniler durursunuz. bence 3bin-4bin verebiliyosanız bi fiddle II alabilirsiniz. (tabi ehliyet lazım buna)

  • safepassage  (29.09.15 15:01:06)
ehliyetli bir ürün istemiyorum. çünkü ürün annem de kullanacak uğraşamaz

  • kemal ulas barmanbek  (29.09.15 15:55:46)
mutlaka iki kişi binip deneyin o zaman. hatta zorlayın bakalım güçlü mü.

bunların wattından gücünü anlayamıyorum ama ufak bir eğimde bayılıyorlar, engelli arabası gibi 5 km/h hızla da 10 km yol gitmek işkence olur sizin için.
  • safepassage  (29.09.15 16:02:52)
sıkıntı olması tamamen ihtimal dahilinde diye dedim. illa olacak değil ama her zaman ihtiyatlı olmakta fayda var. elektrikli motorların bakımı falan var mı bilmiyorum ama bisikletin bile varsa bunun da vardır bence. onun için de servise götürmeniz gerekecek kurulum vesaire için de.

tavsiyem çevredeki yakın bayilere sorup en azından servisler açısından bilgi sahibi olmanız. yakında yetkili servisi olan bir markadan satın almanız.

zaten özünde hepsi aşağı yukarı aynı. parça olarak da yalnızca servis ağı ve marka değişiyor çoğunda.
  • yuto  (29.09.15 17:33:12)