[]

Eskişehirde kışın gündüz klimayla ısınılabilir mi?

13 metrekare yalıtımı pek iyi olmayan öğleden sonra güneş alan bir dükkanım var. Sabah dokuzdan hava kararana kadar açık oluyor. Klima deva olur mu? Olursa ne tip bir klima gerekli?
Şu olur mu mesela?
www.sahibinden.com


 
Eskişehir icin soba sicagi şart.6 ay kar olur mu bir şehirde olurmuş.


  • kasux  (28.09.15 22:18:25) 
kol gibi fatura gelir üstüne üşürsün


  • gintare  (28.09.15 22:21:30) 
Çok üşüyen bir bireyseniz asla yetmez. Yetmesi için baya az üşümeniz gerek. Gündüzleri de gece kadar olmasa kış boyu ayaz hep.


  • malwethiel  (28.09.15 22:24:44) 
sıfırın altındaki derecelerde klima dış ünitesindeki ıvır zıvırlar donduğu için klima sürekli onu çözmeye çalışıyor, ısıtmıyor.

komik ama klima hava soğuk olursa ısıtmıyor yani
  • michael_knight  (28.09.15 22:31:56) 
klima yetersiz eskişehir için. gündüz çalıştırabilseniz bile gece ısınma olmayacağı için öğleye kadar buz gibi kalırsınız. elektrikli soba bile sadece takviye amaçlı olabilir.


  • fabr  (29.09.15 10:17:30) 
valla buzunu çözmek için itfaiye gelip su dökmek yerine orada yangın çıkartır. demedi deme...


  • jesues  (29.09.15 10:36:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.