[]

Nerden alıyorsunuz bu parfümleri

Hangi sitelerden alıyorsunuz arkadaşlar. birinin orijinal dediğine öbürü bayat mal gönderiyor diyor bilmem ne diyor. kesin güvenilip alacak bir internet sitesi yok mu?
 
ben de çok arada kaldım, mizu iyi mi trendyol güvenilir mi bilmemne diye, sonra gidip tekin acar'ın sitesinden aldım. fazla para verdim ama en azından içim rahat.


  • ambrosia  (28.09.15 11:28:00) 
parfüm alamıyorum ama alacaksamda gider mağazada bakarım fiyatlarına. internet karşılaştırması yaparım. hangisi uygunsa onu alırım. ama alamıyorum tabi alerji :(


  • indescribable  (28.09.15 11:42:34) 
odorvi.com dan alıyorum hem uygun hem orjinal.


  • panda  (28.09.15 12:05:13) 
Takip


  • mesgul ve huzursuz  (28.09.15 22:32:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.