4G - 4.5G muhabbeti

Ne zaman aktif ve efektif kullanmaya baslariz? yeni bi telefon alacagim ama 4gsi yok. 3g var. 2 sene idare etmez mi 3g? Ben hala 3g yi tam olarak kullanamiyorum ki ara sira telefon cekmiyor edge ile baglaniyorum.

Nisan ayında başlayacağını duymuştum en son.

  • animalman  (28.09.15 08:23:36)
telekomcu arkadaslar daha iyi bilir diyecegim ama benim de gorusum su sekilde. hali hazirda belirli altyapilar hazirlanmistir ve nisana kadar da test asamalari falan surer. nisan da adam akilli kullanilir tabi su var nisan ayi'na kadar herkesin kullanimina acilamayacagindan hangi il ve ilcede tam kullanimda baglanti performansi alacaklarini bilemezler. su var tabi veri hizi ve performansi iyi oldugu icin 3g'ye gore daha efektif olacaktir.

3g seni idare etmez mi? bu senin kullaniminla alakali bir durum. su hali hazirda bu hiz sana yeterli geliyorsa bir problem yok. eger ultra hizli dosya indireyim, videolar sipsak acilsin vb. seylere takilmiyorsan bir sey olacagini sanmiyorum.
  • evimin paspasi  (28.09.15 08:30:01)