[]

Koli nakliye

elimdeki 8-9 Parça kolinin Maslaktan Şişli'ye taşınması gerekiyor. Minivana bile sığabileceğini düşünüyorum. Yükleme dahil olmak üzere her Şeyini de kendim yapacağım. Aracın kapının önünden alıp kapının önüne bırakması yeterli. Taş çatlasın 1 saatlik bu işi en ucuz nasıl yapabilirim ? Elinde numara falan olan var mı?
 
doblo taksi tutsan?


  • basond  (28.09.15 00:28:19) 
Abi onlar surat falan yapıyorlar diye çekiniyorum ben. Yoksa 2 Doblo taksi tutar arkalı önlü giderim


  • geven kafa  (28.09.15 00:31:25) 
Ben piyano tasimam gerekmisti, sana tavsiyem taksiyle hic ugrasma, extra bavul ucreti filan alirlar malum oclar, bazi dukkanlarin onunde oluyo ustu acik kamyonetler, iste onlara 50 tl versem bu isi yapar misin filan diye sor, o gun sansli gunundeysen bulursun. Nakliyeciler filan asiri para istiyo ya, arabam olsa yardim ederdim, zor isler..


  • funl  (28.09.15 01:00:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.