fistan'ın yardıma ihtiyacı var

fistan iki üç aylık bir kız. sabah işe gittiğimde orada sağa sola koştururken buldum. pembe bir tasması vardı. herhalde sahipleri gözleri kör olunca sokağa attılar. veterinere götürdüm akşamında. oradaki veteriner beni başka bir veteriner göz merkezine yönlendirdi. muayene ettirdik ve veteriner iki gözünün de ameliyat olması gerektiğini söyledi. 2400 tl tutan ameliyat masrafını sokak kedisi olduğu için 1000 tl'ye düşürdü. paranın bir kısmını topladım. geri kalanı için yardımınıza ihtiyacımız var. fistan'a yardım eder misiniz?

fotoğraflar: www.facebook.com

özgür kök
(0535) 747 98 62
guttsay@gmail.com

modlara rica etsem bir süre sabitleyebilirler mi?

Hesap no veya paypal verirsen maaşlar yatınca azar azar da olsa bir şeyler yollarız. Damlaya damlaya göl olmuştu defalarca.

  • r_u_h  (28.09.15 01:08:55)
Hesap no alalım

  • innerbliss  (28.09.15 09:21:10)
Celal Özgür Kök
Ziraat bankası
Hesap numarasi: 63221947 5002
İban: TR870001000889632219475002
  • sarhosken alinan hesap  (28.09.15 12:46:26)
Ameliyat tahmini ne zaman olur?
Ayrıca gelişmelerden haberdar ederseniz güzel olur.

  • büyük engizisyoncu  (30.09.15 01:33:38)
@büyük engizisyoncu

parayı topladığım zaman ameliyat için gidip gün alacağım. 600 tl civarında para toplandı. hem buradan hem çevremden. fistan şu anda evde. veteriner hekimin verdiği göz damlasından kullanılıyoruz. atlayıp zıplıyor sürekli. evde benim kızlarımdan ayrı tutmak dışında bir sıkıntı yok. ev soğuk savaş alanına döndü.
  • sarhosken alinan hesap  (30.09.15 11:33:00)