Ankara Elvankent'e giden dolmuşlar nerelerden geçiyor?

İyi akşamlar. İstasyon Caddesi'ne giden dolmuş ve otobüsler nereden geçiyor acaba? Kızılay'dan veya Balgat'tan geçen herhangi bir dolmuş veya otobüs olursa çok daha iyi olur. Kolaylık olması açısından gideceğim yer Etimed Hastanesi'nin yakınındaymış.

meşrutiyet caddesinden geçmesi muhtemel.(paralı otobüs)

  • tosunpasa  (27.09.15 23:34:57)
elvankent dolmuşları etimed hastanesinin yakınından geçmez. sincan dolmuşlarına binmelisiniz.

  • godoy  (27.09.15 23:45:27)
elvankent dolmuşları emirlerde istasyon caddesinden sapar ahi elvana döner oradan dolaşır siz istasyon caddesinden devam eden araçlara binseniz daha iyi petrol istasyonunun orada inmelisiniz sanırım (etimed caddeye uzak değil zaten)
kızılaydan metroya binerseniz ümitköyde inip ringe binebilirsiniz sincan fatih ringlerinden herhangi biri
kızılayda meşrutiyetten ve güvanparkın arka tarafından (buranın adı tam olarak nedir bilmiyorum ama bildiğimiz büyük güvenpark durağı değil, askeri bişeyler olan arka tarafta bir yerde) paralı beyaz arabalar kalkıyor
sıhhiyeden dolmuş kalkıyor
necatibeyden de geçen otobüsler var
balgattan bu taraf gelen hiç bilmiyorum.
  • niye ama  (28.09.15 00:05:42)
alternatifler:

1. kizilay'dan metro + umitkoy'den sincan ring otobusu
2. sıhhiye'den banliyo treni (inis emirler istasyonu)
3. sıhhiye kopru ustundenn sincan dolmuşu
2. kizilay'dan (genel kurmay'in yanindan parali otobus)

ortalama variş: 1 saat
tercih sirasina gore dizili.
  • helenart  (28.09.15 01:23:48)