Sac acik spor yapan kizlar

Terlemiyor mu? O saclar yapismiyor mu? Oraya buraya girmiyor mu?

Neden saclari salina salina spor yapiyolar anlamiyorum. Sizce neden?

Not: cunku kezban, kiro vs cevaplar kabul edilmeyecek

Bir iki yil oncesine kadar saclarim uzundu, bir erkek olarak cevap vereyim :)

Acik sacla yapmak istedigimde yapamiyordum. Oraya buraya giriyor, yapisiyor, garip hal aliyor.
  • fakyoras  (27.09.15 12:23:41)
ya ben de anlamıyorum onları. benim toplamam yetmiyor bir de sıkı topuz yapıyorum anca öyle kurtarıyor.
belki spor yaparken karizmadan da çizdirmek istemiyorlardır kendilerine sormak lazım

  • sta  (27.09.15 12:26:53)
yoo hic rahatsiz olmuyoruum. voleybol oynarken sadece maclarda topluyorum. koşarken ozellikle saliyorum cunku iyice terletiyor ve o sonlara dogru toplayip ordugumde feci bi serinlik hissi duyuyorum. sac boyum soyle

twitter.com
  • rubiks cube  (27.09.15 12:31:12)
Kisiden kisiye degisiyordur. Kimi toplayarak rahat eder, kimi de toplamadan...

Bu arada rubiks hanim, kalpli yastiginiz cok guzelmis.
  • gencliginde metalci dovmus hikmet amca  (27.09.15 12:41:05)
O twitter gercek mi

  • kosun lan mevzu var  (27.09.15 12:55:53)
dışarıda tempolu yürüyüş yaparken toplamıyorum, çok fazla terlersem toplarım ancak. açık saçın verdiği his beni pek rahatsız etmiyor çünkü günlük hayatımda neredeyse hiç toplamıyorum saçlarımı. alışkanlık meselesi bence.

  • theseachange  (27.09.15 17:30:06)
20 tel saçım ya var ya yok ona rağmen saçlarımı topluyorum çok da uzun değiller ama ben de bakıyorum nasıl terlemiyorsn arkadaşım sen?

  • indescribable  (27.09.15 17:34:39)