Bu adamın yerinde olmak ister miydiniz ?

instagram.com bu adam yakısıklı mı ? Bu adamın yası kaç ? Ne iş yapıyor ? Bunlar nasıl boyle bi hayat yaşıyor ya ?

-Normalde bu kadar erkekle bi manken resim atsaydı adı orospu olurdu ama erkek atınca playboy oluyor buna ne diyorsunuz ?

money money money, must be funny.

  • anil  (27.09.15 03:17:44)
Yakışıklı değil. Babadan bence. Onun yerinde değil dan bilzerianın yerinde olabilirdim. Bu sonuçta sadece bi taklid.

  • phoenixboy  (27.09.15 03:18:54)
playboy da erkek orospusu oluyor işte. farkı yokki.

muhtemelen doğuştan zengindir, çalışmıyordur, takılıyordur. yerinde de olmak istemem açıkçası.
  • lesmiserables  (27.09.15 03:19:37)
Bir kadın olarak "sen ne anlarsın?" minvalinde yorumlara eyvallahım var ama kesinlikle olmak istemezdim. Bana fazlasıyla görgüsüzlük, itici, mide bulandırıcı geldi. Şu para denen şey hep kullanmayı bilmeyenlerin elinde oluyor ya, ayar oluyorum.

  • totkymotky  (27.09.15 03:23:39)
(bkz: deriden )

  • tosunpasa  (27.09.15 03:29:18)
isterdim ama o kadar kalitesiz kadınlarla takılmazdım.

  • roe  (27.09.15 04:17:52)
Adam yakisikliligin yanindan bile gecemez! Bariz tipsiz adam.

2. soyledigin sey de beni kahreden iste. Tr'nin en buyuk sorunlarindan biri bu. Ondan sonra vay efendim cinsiyetcilik diye cigirirlar. Bu adama kadinlarin da - tamam hayran falan degillerdir ama - *rospu gozuyle baktiklarini da sanmiyorum, hemcinsleri olsa o fotolari ceken, yerden yere vururlardi.

Yerinde olmak isterdim ama o aptal fotograflari cektirmezdim, o parayla luks hayatimi yasardim, reklam etmek icin bir tarafimi yirtmazdim.

Bonus: onedio.com
Buradaki resimlerde de tipsiz oldugunu gorebilirsin.
  • stavro  (27.09.15 09:25:16 ~ 09:26:32)
Ne kadar aptal bir adam

  • Frederick Co  (27.09.15 09:51:01)
Bana bu adamdaki paranin yarisini ver o bana ozenir. Gerci su anda da ozenir ama kendine itiraf edemez belki.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (27.09.15 09:53:23)
Yakisikli degil, dan reyizin klasindan eser yok, baba parasi yiyen bir adet dallama, yerinde olmak istemezdim.

Ps. Babasi deridenin sahibiymis.
  • condom kurşunu  (27.09.15 11:03:13)
Ne yakışıklısı yav barzo bu bence. Selam vermem.

  • teoridefeminist pratiktegeysa  (27.09.15 11:29:18)
en son okuduğu kitap d&r 'mış mesela alakskd
www.hurriyet.com.tr

  • sta  (27.09.15 11:38:59)
Cocuga bedeli mukabili marketing yapiliyor.once roportajlar,yakinda bir kac tv showu boyle gider ama malzeme zayif,egreti duruyor

  • duptıs  (27.09.15 12:30:33)
Erkek degilim ama erkek olsam da bu adamin yerinde olmak istemezdim.
Gercekten kedi uzanamadigi cigere mundar dermis meselesi degil ama bence bu adamin ruhunda buyuk bir bosluk var. Disaridan imrenilecek bir hayat yasiyor gibi durabilir ama ozunde mutlu oldugunu hic sanmiyorum.

  • innerbliss  (27.09.15 16:46:58)