napsam?

bugün kuzenin nişanı vardı. bir de arkadaşı gelmişti. yani bir çok arkadaşı gelmişti de birine gözüm takıldı.

etrafında biraz dolandım, konuştuk falan. kuzenin hep senden bahsediyor dedi. (hep dememiş olabilir dsfsd)

fakat ben balkona çıktığımda içeri girdi geri. (lan bu kadar küçük şeye bile ne anlamlar yüklüyorum)

kuzenim benden 3-4 yaş küçük, aramızda hani süper muhabbet yoktur ama biraz muhabbeti ilerletmesini isteyebilirim. ailede makara olma riski var yalnız. işin kötüsü kuzenimin tayini çıktı yarın gidiyor. yani kıza söylese bile işleri benim yürütmem gerekecek.

her neyse, ne desem bir yokla nabzını desem mi? of. bilemedim.

danke.

Ben mi yürüteyim işleri.

Tabii ki sende o iş.

Hemen şimdi söyle nabız yoklasın. Aklında kalacağına söyle gitsin.
  • astronom olmak isteyen makina muhendisi  (26.09.15 23:24:28)
aileye malzeme olmak istemiyorum ama sorsam iyi olur herhalde.

  • passion rules the game  (26.09.15 23:30:05)
Hala sormadın mı??

  • astronom olmak isteyen makina muhendisi  (26.09.15 23:34:58)
yok hocu. soruyorum şimdi.

  • passion rules the game  (26.09.15 23:36:16)
sonuç noldu merak ettim :)

  • kirik olsa yerinde duramazsin  (27.09.15 18:53:27)
o kadar gaz verdik, sonucunu bilmek hakkımız :D

  • astronom olmak isteyen makina muhendisi  (27.09.15 18:56:08)
çekindim ya kuzene söylemeye. feysten direk eklicem o gecedeki herkesle ki belli olmasın direk niyet hahahahah

  • passion rules the game  (27.09.15 19:14:25)
kızın telefonunu bugün aldım.

  • passion rules the game  (25.09.17 20:58:24)
işte 2 gün daha sabretseydim 2.nci yıldönümü olurdu, ahaha

  • passion rules the game  (25.09.17 22:23:43)