toplu taşıma otobüsünde stratejik hamleler

boşta yer alan koltuk opsiyonları:

1- ak saçlı yaşlı teyzeciğimizin yanında koridordaki koltuk
2- koridor tarafında oturan devasa yüzüklü siyah düz uzun saçlı gözlüklü hanım kızımızın cam kenarında boş bıraktığı koltuk
3- ikisi de boş olan arkalardaki koltuklar
4- gazetesini açmış okuyan 45li yaşlardaki bıyıklarının üzerinde devasa beni olan amcanın yanında koridor tarafında bulunan koltuık

it's your choice? hangisini seçmelidir?

kesinlikle cam tarafındaki ak saçlı teyze. zayıf olmamdan ötürü rahatlıkla sığabilirim ve inmek istediğim zaman yaşlı teyzenin ağır ağır hareketlerle, ha düşt ha düşecek stresi yaşanmadan, yerinden kalkmasına gerek olmadan kalkabileceğim koridor tarafı olduğu için.(böyle bir cümle yok.) böylece tiki kızın afra tafrasına maruz kalmam. gazetesini burnuma kadar açan dayıyla da yüz göz olmam. en önemlisi boş koltuktayken yanıma tacizcinin tekinin gelip oturmayacak olması da bonus.

  • ruhen hastayim ben  (26.09.15 20:56:14 ~ 20:56:52)
En genc olanin yanina otururum. Kiyafeti en duzgun olanin yanina da oturabilirim.

  • Traveller  (26.09.15 20:58:14)
Ayakta durup riks almasak olma mı?

İlle seç dersen, Teyzenin yani
  • cecilia  (26.09.15 20:59:50)
ayakta duramıyoruz çünkü çok kalabalık, yorgunuz ve popomuza başka birisi dokunsun istemiyoruz diyelim.

  • sparkle kiddle  (26.09.15 21:02:25)
koridor tarafını hiç bir zaman seçmem. yaşlı teyzeler tarafından hep taciz ediliyorum çünkü.(sözlü)

ikisi boş olan arka koltuklar forever.
  • qavqaw  (26.09.15 21:14:37)
@tlg 3 dedin ve şimdi yanı sarı bıyıklı tacizci bir amca gelecek.

  • sparkle kiddle  (26.09.15 21:14:38)
@qavqaw sen de üç dedin ve ...

  • sparkle kiddle  (26.09.15 21:15:14)
Benim tercihim öncelikle ikisi de boş olan koltuklar daha sonra ise varsa boş pencere kenarlarıdır çoğunlukla. Buna göre tercihlerim sırasıyla 3-2-1-4

  • trkm  (26.09.15 21:18:24)
2'yi seçerdim, böylece yanıma sürpriz bir ayı oturma ihtimali düşerken koridor tarafında olmayacağım için teyzelerin üzerime abanarak yer vermeye mecbur bırakması durumundan da kaçınırdım.

  • kayranin kedisi  (26.09.15 21:19:56)