Killa Hakan Kim?

Evet Berlinli rapçi ama bu adam galiba çok karanlık bir tip. Geçen gün twitter'da elinde silahla birini beklerken çektiği fotoğraf vardı. Bu adama Alman polisi hiç bir şey yapamıyor mu? Gerçekten de mafya mı yoksa mafyacılık mı oynuyor?

Adamı acayip merak ettim ve belgeseli falan varsa izlemek isterim. ya da ben yapacam :)

Bilen varsa anlatsın bu adamı kimdir necidir?

gerçekten mafya, mafya değil aslında çete lideri kendisi. almanyaya göç sırasında giden ailelerden birinin çocuğu. gittiklerinde karşılaştıkları ırkçılık dazlakların kışkırtmalarından bıkan gençler bi çete kurmuşlar kendilerini savunmuşlar. şuan aktif değil tabi ama zamanında yaptığı işler sayesinde Almanya'da eli heryere uzanan birisi.
Belgeseli var herşeyi kendi anlatıyor
www.youtube.com
  • masa penisi  (25.09.15 16:26:59 ~ 16:27:40)
bahsettiğin fotoğraf şu twitter şakası mı? çocuğun biri "yiyosa yarın sabah 10'da gel" diyor, killa da ciddi ciddi gidiyor afjhsajfk

  • der meister  (25.09.15 16:28:45)
@der meister aynen o :) adam gerçekten sıkacaktı heralde ki eldiven bile giymiş :)) ondan çok merak ettim nasıl bu kadar rahat oluyor.

  • elektr10  (25.09.15 16:33:59)