[]

Acil - Uçağa küçük katlanır şemsiye alınır mı?

Merhaba,

Sabah bir uçuşum var, malum hava da yağışlı, bavulu da yanımda taşıyacağım için merak ettim. Daha önce normal boy bir şemsiyemi kabul etmemişlerdi. Küçük, katlanır şemsiyeler için de alınır diyen de var, alınmaz diyen de. Bilen, yakın zamanlarda şahit olan var mıdır?

Çok teşekkürler, iyi bayramlar.

 
Sivri uçlu değilse alınıyor. Önemli olan boyutu değil sivri uçlu olması, büyük şemsiyeler de genelde sivri uçlu olduğundan daha önce şemsiyenizi ondan almamışlardır.


  • slayerrr  (24.09.15 03:26:41) 
alınıyor, ben türlü türlü boyutta şemsiyeyle girdim daha önce. ancak öyle çok sivri uçlu olanlardan değildi hiç.


  • prodeq  (24.09.15 08:27:42 ~ 08:27:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.