Şiddeti canlı yayında örtbas etmek

Ayy çok sinir oldum. Seda Sayan'ın programında koca adaylarından birinin eski sevgilisi adamın kendisini dövdüğünü söyledi, adam inkar etmedi, hatta nerdeyse kabul etti ve sunucular hemen geçiştirdi, inanmam yapmamıştır bu konuyu kapatalım dediler. O adama şu an eş bulmaya çalışıyorlar. Bunu nasıl yapabilirler, şikayet edebileceğim bi merci var mı?

Yani tamam kadın bireysel olarak yapması gerekeni yapar ya da yapmaz onu bağlar ama kamuoyuna karşı şiddet vakasını böyle ele almaları ve o adama hala yardım etmeleri konusunda benim yapabileceğim bi şey var mı?

  • mezzosprite  (23.09.15 16:05:19)
daha once de katile aynını yapmıslardı. rtuk e bas sikayetı. bimer e de bas.

  • bryan fury  (23.09.15 16:08:50)
Rtük'e şikayet edebilirsin ama bi şey çıkmaz, çünkü kurul da farkında her şeyin:/

www.rtuk.org.tr
  • innatedesire  (23.09.15 16:11:03)
Sigara icmiyorlarsa ve evlilik sonunda 3 cocuk ihtimali oldugundan RTUK karismaz cunku emir buyuk yerden. Bir de "kadinin fitratinda" bu var diyecekler.

  • Traveller  (23.09.15 16:13:27)
siz bu işsizleri izlemeye devam ettikçe onlar daha çok manyak çıkarır TVye

  • KidLazer  (23.09.15 16:17:51)
Bence siz de izleyin, hatta şu an izleyin, canlı yayına falan bağlanıp etkili bi şeyler söylemeyi deneyin ya da bi şekilde tepkinizi göstermeyi. Böyle bi durumda elitizmi bi kenara bıraksak bi şeyleri değiştirme ihtimalimiz oluşmaz mı azıcık?

  • mezzosprite  (23.09.15 16:30:36)
bende izledim
reyting uğruna yayında bile dövdürürler

  • EXXE01  (23.09.15 17:10:45)