Acil yuva ariyoruz-lutfen okuyun

Kusadasi-guzelcamli'da sorumsuz yazlikcilar terk etmis. Evde kopegimiz oldugu icin alamiyoruz ama asiri uysal. Kimi gorse icgudusel olarak pesine takiliyor, sahibiymis gibi davraniyor. Surekli aglar durumda, yemek de yediremiyoruz. Ilgiye muhtac zavalli. Erkek, cinsini bilemiyorum ama cins bir kopek. Yasi kucuk gibi, bakimli ama gunden gune zayifliyor.
10-15 gundur bizim sitenin icinde. Sahiplendirelim, bayramdan sonra site bosalacak, tek basina yasayamaz bu garip.
Mod rica: ustte kalabilir mi?

m.facebook.com

tekrar yukarı aldığınız için teşekkürler.

Arkadaslar sabahtan beri internette ilan birakmadigimiz yer kalmadi, halen bir geri donus olmadi. Bayram sonu Pazartesi'ye kadar buradayiz, biz gittikten sonra ilgilenecek biri kalmayacak.

  • yigitovic  (23.09.15 19:49:48)
Bu arada mama vs her turlu masrafi icin de destek olmaya hazirim, normal yemek yemiyor, kuru mamaya alistirmislar.

  • yigitovic  (23.09.15 19:51:27)
:(( up...

Sizinle kalamaz mi?
  • whatyougetiswhatyoudid  (23.09.15 23:00:24)
@whatyougetiswhatyoudid kucuk irk,agresif disi kopegimiz var. mesai saatleri icinde evde yalniz kalmalari gerekecek, imkansiz maalesef :(

  • yigitovic  (23.09.15 23:25:17)
Dostum facebook'ta onlarca grup ve sayfa var onları dene,burada çok zor yuvalandırman

  • rakicandir  (24.09.15 00:44:43)
@rakicandir dedigin gibi twitter, facebook zorladik, haytap resmi hesabi ve onlarca kayip kopek sayfasinda yayinlandi ama ses yok ne yazik ki

  • yigitovic  (24.09.15 09:11:26)
Up... Ya çok takıldım bu kuzucuğa...
Ünlü hayvanseverlere de ulaşsanız? Yonca evcimik var mesela. Ne bileyim bir sürü var, onlara da yaZsanız instagram vs oralardan?

  • whatyougetiswhatyoudid  (25.09.15 00:08:57)
evinde kiskanc bir dort ayakli barindiran kisi olarak alamasam da sadece kararsiz kalan bir unye varsa diye yazayim dedim, bizim butun hayvanatlar kader kismet isi evlendi, benim dikaktimi ceken ise bir insanin hayatta pisman olmayacagi herhalde tek karar bu. ailenizden bikabilirsiniz, isinzi sevmiyebilirsiniz, esiniz sizi anlamayabilir fakat bu can vary a bu can, su hayatta sizi hayal kirikligina ugratmayacak, karsiliksiz sevecek, ne yaparsaniz yapin affedecek, tek can. allah herkese kismet etsin boyle bir mutlulugu. neyin sorun olacagini dusunuyorsaniz inanin cozulur, eger olasiliginz varsa goturun bu cancagizi evinize, yuvaniz olsun bundan sonra...

  • mavicorap  (25.09.15 17:49:20)
Arkadaslar belki bir ihtimal denizliden bir aile bakacak ama buraya gelmiyorlar. Olay kesinlesirse bu haftasonu ya da onumuzdeki hafta ici dostumuzu kusadasindan denizliye tasiyacak biri cikar mi? Benzine destek oluruz, problem degil.

Not: henuz sahiplenme durumu kesin degil sadece bir umut, o yuzden duyuru acil olarak gecerli.
  • yigitovic  (25.09.15 20:51:34)
Ses çıkmadı mı Denizli'den???

  • whatyougetiswhatyoudid  (26.09.15 16:52:15)
cikmadi ne yazik ki, aslinda bahceli buyuk bir evde yasayan aileymis. Goturebilirsek bakarlar gibime geliyor cunku ailedeki cocuklar cok istekli.
ama ne ulasim ne sahiplenme konusunda bir geri donus alamadim.
Pet shoplardan hayvan satin alip bunlari sokakta birakmak cok yazik..
  • yigitovic  (26.09.15 17:59:07)
iyi ama aile bulmuşsanız artık ulaştırma konusu yüzünden hayvan ortada kalmamalı. Buradan ulaşım bulmAk zor. Kuşadası Denizli arası çok mu uzak?? Siz götürseniz ya da güvendiğiniz birileri para ile götürse oradan? Otobüs firmalarına sorsanız?

  • whatyougetiswhatyoudid  (26.09.15 18:28:41)
Aile bulmus sayilmayiz, yalnizca goturursek kopegi gorduklerinde ikna etmek daha kolay olabilir, cocuklar ve torunlar istekli olunca hayir demezler diye umit ediyoruz.
Otobus firmalari almiyor kesinlikle, ozel arac bulmam gerekiyor. Sitede denizliye gidecek olanlar da var ama almiyorlar ne yazik ki.

  • yigitovic  (26.09.15 19:37:48)
kusadasi'ndan denizli'ye gidecek arac mi ariyoruz simdi son durumda?

  • elxa  (26.09.15 19:54:51)
Denizli'deki aile telefin gorusmemizde "gelebilir miyiz oraya belli degil", aslinda istiyorduk vs dedi. Acik konusmak gerekirseccok istekli duymadim seslerini, sonucta denizli buraya 2,5 saat mesafe alti ustu. Burada soylenenlere gore gectigimiz hafta yazliklarini birakip denizliye giderken kopegi arayip bulamamislar. Bulsalar gotureceklermis.
Baska en ufak bir ilgi, alaka gisteren olmadigi icin bu aile simdilik tek umut. Kooegi denizli'ye, ayaklarina kadar gotursek alirlar diye umuyorum. Durum budur.

  • yigitovic  (26.09.15 20:05:44)
Anladım... Ne desem... insanın elinden hiçbir şey gelmeyen durumlarda dua ediyorum ben belki bizden daha güçlü bi varlık bi şeyler yapar diye

  • whatyougetiswhatyoudid  (26.09.15 23:06:09)
m.facebook.com

Daha fazla insana yukaridaki baglantiyi paylasarak ulasabiliriz.
  • yigitovic  (26.09.15 23:38:09)
son durum nedir? aydin'dan bir arkadaşıma ilettim, onun da 2 kedisi var ama belki sahiplenecek birini bulur

  • fallopian  (28.09.15 08:08:08)
Son durum: sahiplenecek bir yuva bulamadik.

  • yigitovic  (28.09.15 09:58:26)
m.facebook.com Su baglantiyi da paylasalim.

  • yigitovic  (28.09.15 10:00:25)
ya yok mu hiç bu yavruya kucak açacak kimse???

instagram'da falan onlarca kedi köpek yuva buluyor. bi el atsalar :(
  • whatyougetiswhatyoudid  (29.09.15 11:22:44)
yeni fotolarını koydum, paylaşırken kullanabilmeniz için.

www.directupload.net
  • yigitovic  (29.09.15 12:05:11)
Son Durum: sahiplendirdik çok şükür, Denizli'de bahçeli bir evde bakılacak.

  • yigitovic  (02.10.15 14:49:15)