[]

Şunu yedim iyi geldi :)

Dediğiniz yiyecekler var mı?

Örn: Çörek otu yedim cildim canlandı. Gibi gibi...


 
Deniz kestanesi az yağda kızartıp yedim, sonra canlandım baya :)


  • redeath  (23.09.15 14:03:33) 
nane yedim vücuda reset attım


  • docrivers  (23.09.15 14:16:54) 
zencefil. mükemmel bir anti oksidan herşeye iyi gelir.


  • total paranoia  (23.09.15 14:21:35) 
ekmek yedim su içtim karnım doydu


  • floydian  (23.09.15 15:10:58 ~ 15:11:09) 
Zerdeçal ve keçiboynuzu

EK: Umut Sarıkaya'nın yalancısı olarak kalamarı atlamamak lazım, deneyen varsa sonucunu iletsin lütfen. Ben ise hala cevizin olduğu yerde humusun, kalamarın esamesi okunmaz görüşündeyim.

"...humus mala gidiyordu, dağ koruğu ise mala gitmiyordu. En son Kalamar'ı gösterip 'turbo diyorum başka da bişey demiyorum' diye ayrıca sınıflandırdı..."

i.imgur.com
  • candanag  (23.09.15 15:15:07 ~ 15:51:35) 
kırmızı ufak acı biberlerden yedim burun tıkanıklığım geçti bayağı bir yandım herhalde süblimleşti direkt burnumdan.

www.ducros.com.tr
  • neseranni  (23.09.15 15:23:10 ~ 15:23:57) 
Elma yemek beni mutlu eder. Ama şöyle sulu sulu, çıtır çıtır kıpkırmızı ve içi süt beyazı kış elmalarından. Masada çalışırken elimin altında iki kilo da olsa yer bitiririm. Bir de bitter çikolata da ve kavrulmuş iç badem de aynı etkiyi buluyorum. Ama onu yerken abartamıyorum tabi. :)


  • ziv zulander  (23.09.15 15:30:27) 
kudret narı- reflü mide problemleri
sarımsak soğan- grip soğuk algınlığı vs
kola içine asprin atıp içince cırcıra iyi geliyor
  • biyik  (23.09.15 15:40:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.