ailece izlenecek filmler?

bizimkilerle şöyle onları çok yormayacak, kafalarını karıştırmayacak ama hoşça da vakit geçirecek film açayım da izleyelim dedim, bulamadım bi türlü. onları çok sıkacak şeyler açıyorum. klişeleri olsa da olur, süper bir yapım beklemiyorum. ama şöyle içlerini ısıtacak hoş hikayeleri olan bi film olsa süper olur.

yeşil yol kıvamı bir film bile olabilir,
tavsiyelerinizi bekliyorum.

dn: altyazı izleyemiyorlar. yerli film daha güzel olur o yüzden. yoksa da dublajlı açacağım...

buyur hacı
www.imdb.com

  • seyduna6687  (22.09.15 22:00:13)
eski türk filmlerini seviyorlarsa:

susuz yaz
  • lesmiserables  (22.09.15 22:00:52)
it's a wonderful life diyecektim ama onu dublajlı bulamazsın herhalde. groundhog day'in vardı sanki. ona bak olmazsa.

  • tepedeki psychedelic adam  (22.09.15 22:02:52 ~ 22:03:02)
hayvanları seviyorsanız ailecek izleyin www.imdb.com dublaj da bulursun herhalde vardır diye tahmin ediyorum

  • anil  (22.09.15 22:09:36)
çöpçüler kralı candır, yada catch me if you can, yeşil yol demişken aslında forrest gump da onlar için güzel bir seçenek olabilir.

  • dirty pussy and cock  (22.09.15 22:14:04)
  • instant crush  (22.09.15 22:26:57)
barfi tam istediğiniz gibi bir film ama dublajlı var mı bilmiyorum.

  • hayat aklini konusacak bir filozof uret  (22.09.15 22:28:09)
Shooter, unknown, escape plan, man on a ledge...

  • zihuatanejo  (22.09.15 23:14:16)
the way back derim de düblajlısı bulunur mu acep

  • buhebu  (22.09.15 23:17:28)