[]

iTunes ile PC'ye fotoğraf aktarımı

Iphone'umda 2.500 civarında fotoğraf var, fakat itunes ile bilgisayarıma aktarmayı seçtiğim zaman sadece 550'i fotoğrafı aktarabiliyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
 
iphone'u bağladığında My Computer altında (PC) Devices/iPhone görür kamera olarak. Ona girince içinden direkt olarak fotoğrafları alabilirsin normal bir fotoğraf makinasından alır gibi.


  • polifonik osuruk  (21.09.15 15:44:47) 
@polifonik osuruk evet ama öyle sadece 550 fotoğraf alabiliyorum, fazlasını göstermiyor.


  • chess.is.my.life  (21.09.15 15:48:29) 
bence fotoğrafları hashlemeden bakmaya çalışıyorsundur. 2500 fotoğraf demek baya fazla bir hash süresi demek. klasörü açtıktan sonra üstteki barda yeşil hash %'sini gösterir. klasörü tam yüklemeden bakıyorsan eksik görüyorsundur.


  • polifonik osuruk  (21.09.15 16:29:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.