uykudan uyanma ve kahvalti arasındaki o süreç

Napiyorsunuz o süreçte? Hemen kalkip kahvalti yapılmıyor. Öyle her sey de yapılmıyor. Nasil degerlendiriyorsunuz o arayi?

kahvaltıyı hazırlıyorum :D

  • pokerface  (21.09.15 11:08:20)
internette filan takılıyorum açlığımı tam hissedene kadar.
mesela şu an ocaktakiler yandı annedersem :(

not: yanmış.
  • m e b  (21.09.15 11:12:41 ~ 11:15:46)
hemen kalkıp kahvaltı yapıyorum. niye yapılmıyor ki?

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (21.09.15 11:12:58)
kalkınca 2 saat falan yapmam kahvaltı
tv izliyorum, internette bakınıyorum 2 saat geçiyor zaten

  • sta  (21.09.15 11:14:22)
şu an müslimi yerken gördüm soruyu (:

sabah 8 de kalkıyorum. en erken bu saatlerde 11de yapıyorum kahvaltımı.

genelde insanların öğle yemeği saatinde ben kahvaltımı yapmış oluyorum.

bu benim ortaokuldan beri yaptığım şey. ortaokul ve lisede sabah uyanamazdım zaaten okulda öğle yemeğine kadar yemezdim bir şey. sonra da üniversitede ve şimdi vaktim olsa bile sabah canım hiç bir şey yemek istemiyor.

sabah 8 de uyandıktan sonra kahvaltıya kadar eğer belediiye tapu vs gitmem gerekmiyorsa kahvaltıya kadar yaklaşık bir paket sigara içiyorum. ve o süreçte ofiste çalışıyorum.

sabahları çok dinç uyanıyorum herşeyi yapabilirim. 12 deki kahvaltıdan sonra 4 5 arası bir saat ofiste koltukta uyuyorum çünkü enerjim bitmiş oluyor. uyandıktan sonra çalışmaya devam.

benim için en verimli süreç uyanmak - kahvaltı arası
  • disardayim  (21.09.15 11:21:57)
yatakta yatıp kızımı seviyorum :)

  • teritori  (21.09.15 11:29:17)
valla ben de hemen acıkmayanlara şaşıyorum. akşam diyelim en geç 8'de yemek yedin. sabah 7'de kalktın. 11 saat bir şey yememişsin nasıl acıkmazsın şaşırıyorum.

gece 3'te bile yatsa sabah çay kaşığının şıngırtısına dayanamayıp kalkan aile üyelerine sahibim. :)
  • lazpalle  (21.09.15 12:58:19)