[]

ps4 oyun tavsiye

eşimle birlikte oynayabileceğimiz oyun arıyorum ama netten araştırınca pek de emin olamadım. kriterler; futbol ve dövüş-savaş tarzı olmayan bir oyun olması ve iki kişi oynanabilmesi.

bu kriterlerde iki kişi oynayıp da beğendiğiniz oyunlar varsa tavsiye almak isterim.

teşekkürler.

 
little big planet 3 olabilir mesela


  • loveinaflipbook  (21.09.15 10:43:40) 
yani rocket league'i futboldan saymayacağınızı düşünerek rocket league diyorum, 1vs1 de bile aşırı eğlenceli


  • tunachu  (21.09.15 11:14:58 ~ 11:15:13) 
knack (local coop olması lazım) lbp3 ve rayman. biz bunları kız arkadaşımla oynarken zevkten geberdik hep :D ayrıca bir de benim kız arkadaşım dövüş oyunlarını oynamayı da seviyor, eşiniz de severse ek olarak injustice ve mortal kombat.


  • kivanc1  (21.09.15 12:36:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.