park caddesine nasıl gidilir

1. taksi beşevlerden ne kadar tutar.

hangi otobus dolmuşla gidilebilir ayrıcca

arcadium'un önünden geçen bi konutkent otobüsüne bin (163 geçer mesela), arcadiumda in karşıya geç ordan taksi en fazla 5 lira tutar

  • duch von souch  (02.10.09 20:57:53)
bu bölgede oturduğum için hemen sayıyım

-163(mavi otobüs)caddenin girişine çok yakın durur ama 163'e beşevlerden binemezsin kızılay, milli kütüphane veya armadanın önünden binmen lazım(kızılay veya eskişehir yolundan yani)
-aynı koşullar belediye otobüsü olan 165 içinde geçerlidir(durakları aynıdır)

-dolmuş dediğimiz muhteşem icat ise otobüsler kadar olmasa da yakınından geçer.şöyle ki uludağ kebapçısının yani otobüslerin son durağının ordan geçer dolmuşlar(ego sondurak ve türk konut dolmuşları)bunun dışında konutkent dolmuşları da yakın sayılabilecek 7-8 dk. yürüme mesafesinden geçer mi? geçer.konutkent dolmuşları nispeten uzak kalır.binerken dolmuşçulara park caddesine yakın bir yerde inmek istiyorum demen yararına olur:)

*taksiyle normal koşullarda 40 liradan aşağı gelmen epey zor.2-3 sene önce aştiden 28 liraya gelmiştim caddenin çok yakınına.
  • fletch  (02.10.09 23:55:24 ~ 23:59:14)