Sıvı sabunlar arasındaki fark nedir?

Mesela BİM'den alınan bir sabunla Migros'tan alınan markalı bir sıvı sabun arasındaki fark nedir?

Sabunu kaliteli yapan detaylar nedir?

Teşekkürler

Köpürmesi, su akarken yaptığı köpük

(bkz: anlayamazsınız)
  • mistreated  (19.09.15 17:53:28)
elde kuruluga neden olabiliyor. arindirilmasi güc olabiliyor. kokusu güzel olmayabiliyor. iyi yag cözemeyebiliyor. islak kaldiginda milci olup ziyan olabiliyor. dogada cözünebilir olmayabiliyor. antibakteriyel olabiliyor.

mesela makine yagi icin organik portakal ve kum karisimli bir sabun var. cok pahali, ancak o kumlu sabunla ovalamak, gördügüm en temiz ve hizli cözümdü.

haricinde dandik sabunlar yüzünden ellerde alerji belirtileri, kasinma, ufak su toplama gibi kasinti ve kabarmalar yasayip, sonra sadece biri icin 60 liralik ufacik kremlere para verdigimden, ben degmez ordan kazanacagim paraya diyorum.

gercekten ultra hiper süper mega hassas bir cildiniz olana kadar (bkz: anlayamazsiniz) +1
  • wiillii  (19.09.15 18:10:50)
Mesela az önce elimi yıkadım, bilinmeyen bir marka sabun, şu an kurudu ellerim. Az çok piyasada yer etmiş sabunlarda bu olmuyor genelde. Cildin PHına takla attırıyor bazı sabunlar.

  • ay nov kung fu  (19.09.15 19:54:03)