[]

Vodafone çilesi

Babamın İstanbul'un göbeği sayılabilecek evinde (sitede 4000 kişi yaşıyor) ve tabii birçok yerde çekmeyen vodafone'dan artık illallah geldi.Babamın hattını kesmişler ve şu an itibariyle hiçbir kanaldan ödeme yapamıyorum.Ziraat online'dan ve kendi sitelerindeki 3d secure'dan kabul etmiyorlar.0850li numaraları da sadece mesai saatlerinde çalışıyormuş.Özellikle sonuncusu akıl alır gibi değil.

Hukuk ülkesinde yaşasak hukuki yollara gitmeyi denerdim ama malesef tek aklıma gelen sinir harbiyle buraya yazmak oldu.

2015'teyiz ve çok da geç olmayan bir saatte güya "iletişim" şirketi olan bir firmaya ödeme yapamıyorum.El insaf.İşlediğiniz faizler de haram zıkkım olsun, Tam 19 senelik vodafone abonenizin hattını pazartesi günü herhangi bir operatore geçireceğim.


PS:aklıma gelmeyen bir yol varsa lütfen hatırlatın.

 
arayıp durumu bildirdiniz mi? bazı çekmeyen bölgelerde iyileştirme yapıyorlar. ama acil çözüm için hattınızı değiştirin tabi. sinir harbine gerek yok.


  • sttc  (19.09.15 00:39:10) 
kurtul ingiliz çakallığından


  • masumiyetkarinesi  (19.09.15 01:53:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.