Denizli - Tekstil

Merhaba,

Hep duyuyoruz Lacoste, Tommy, Fred Perry falan üretimini Denizli'de yaptırıyormuş diye. Yarın bu şehirde olacağım, bu markaların ürünlerine ulaşabileceğim nereler var acaba, Babadağlar iş hanını duydum ama daha çok havlu bornoz çeyiz falan üzerineymiş orası sanırım. Bilen var mıdır acaba?

Teşekkürler şimdiden

Doğrudur. Babadağlılar iş hanın karşısında eski bir hamamda Kaynak Tekstil ikinci kalitelerini sattığı bir dükkan var oraya bir göz atabilirsin. Onun dışında fabrikaların ürün sattığı yerler Denizli merkez de pek yoktur bildiğim kadarıyla. Organizede fabrikaların satış mağazaları olabilir. Onuda bilmek gerek. Kaynak tekstilin Honaz yolu üzerinde hemen mesela organizeye girmene bile gerek yok.
Babadağlılar iş hanında havlu,bornoz,buldan bezi.. vs bulunur genelde.

  • kismisolungac  (19.09.15 01:39:30)