TeknoSA Apple İndirimi

www.teknosa.com

Linkteki listeden performans/fiyat en iyi hangisi olur?

Air veya Pro düşünüyorum.

Bir de, kuzenimin öğrenci kartı bende duruyor, onu göstererek yararlanabiliyor muyum indirimden yoksa kuzenin de olması mı gerekir acaba?

sadece teknosa da değil apple'ın kendi sitesinde de mevcut bu kampanya. ben 2 hafta önce MF840TU/A modelini aldım çok memnunum. yanında da 700 tl değerinde beats kulaklık hediyesi var teknosa onu vermiyor sanırım?

kuzeninin adına satın alma işlemi yapmalısın. yani pc'ye bir şey olursa onun kimliğiyle gideceksin garantisi vs için.
  • elektr10  (18.09.15 00:39:54 ~ 00:40:28)
fiyatlara baktim da hala gereksiz pahali ve onlarin ust ve yeni modelleri disarida bu fiyata. bariz kazik. i7 8gb ram 1 tb hdd mac mini 1400'e geldi. buradaki i5 ve 1.4 Ghz hdd'de 500 gb.

  • evimin paspasi  (18.09.15 00:57:20)