[]

Vize için fake uçak rezervasyonu nasıl nerden yapılır?

Fransa vizesi için rezervasyon göstermem gerekli ancak thy'den yapınca bir gün sonrasına iptal oluyor rezervasyon. başka nereden yapabilirim ?
 
onur air 3 gün süre veriyordu sanırım.


  • innatedesire  (17.09.15 23:48:09) 
Bilet fiyatına göre değişebiliyor süre. Yüksek fiyatlı biletlerde dene. Daha uzun süreli verecektir.


  • açık hava tımarhanesi  (17.09.15 23:54:52) 
iptal olsa ne olacak? rezervasyonu yaptır çıktısını al


  • cekilmis gayfe  (18.09.15 00:49:21) 
3 gun veriyor genelde thy ama bilemedim belki sana 1 gun denk gelmistir bir sekilde.
25-30 lira vererek pegasustan yapabilirsin 7 gunluktu sanirim.
@cekilmis gayfe'nin dedigi gibi yapabilirsin, almanya vizesinde denendi onaylandi :)
  • jedilance  (18.09.15 01:01:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.