PSN Ya da SEN hesabı

Selam. Bir aralar ülkeden ülkeye avantajları dezavantajları vardı diye hatırlıyorum psn hesaplarının. Yeni hesap alacağız da hangi ülkeden almamız daha iyi olur?

hong kong, endonezya, amerika ve türkiye aç. türkiye veya us üzerinden plus al. oyunları alırken endonezya ve hong kong kullanırsın. beleş plus oyunları ve plus indirimli oyunlarda usa veya trden alışveriş yaparsın.

  • mattiadestro  (17.09.15 22:58:40)
Yani hem psn i hem de plus ı türkiye üzerinden açsak bir şey değişmez sadece endonezya üzerinden mi oyun alacağız?

  • Atimi  (17.09.15 23:28:55)
hocam psn normal hesap. online oynamak için (ps4 için konuşuyorum) plusa ihtiyacınız var. makinada bir hesapta plus olması yeterli. tr veya US psn hesabı açıp birinden plus alın. diğerlerinden almama sebebimiz asya psn plus aylık bedava oyunların farklı ve dandik verilebilmesi. yanına da asya hesaplarından birini acarsiniz, ucuza oyunu oradan alırsınız.

  • mattiadestro  (18.09.15 00:25:38 ~ 00:26:33)
Hocam söyle anlatayım hiç online oynanmayacak büyük ihtimalle. Sadece pes, mortal kombat gibi oyunların campaign kısımları oynanacak. En azından şimdilik. Mortal kombat x almak için nereden açalım en uygunu hangisi olur?

  • Atimi  (18.09.15 00:31:47)
o zaman endonezya hesabı acin gitsin.

  • mattiadestro  (18.09.15 00:55:08)
Teşekkürler hocam

  • Atimi  (18.09.15 08:48:45)