[]

uskudara gider iken

pbs.twimg.com

burasi uskudarda neresi? tersim dondu... simdiki iskelenin yeri olsa, arkadaki yesil binalar simdi nerede?

deniz kenarindaki cami salacak camisiyse yine orada o binalar yok. kafam karisti

 
Şimdiki iskelenin yeri sayılır. Tam olarak da şimdiki iskelenin yanı gibi. Metro çıkışının karşısında iskele şeklinde bir çıkıntı var tam olarak orası oluyor. Deniz kenarında görülen cami Şemsipaşa camii, binaların arkasında görülen görece daha büyük olan da Rumi Mehmet Paşa Camii. O binalar yok, yer olarak tam metro çalışmasının yapıldığı alanın camiye bakan kısmına ve mevcut yolun olduğu yere denk geliyor. Yol açmak için yıkılmıştır muhtemelen.


  • slayerrr  (17.09.15 21:26:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.