[]

Google Drive hediye alan

Google Drive LG G4 kullandığım için hediye 100 gb alan hediye etmiş 2 yıl süreyle... Bu süre zarfında alanın hepsini kullanırsam sürem dolduğunda dosyaların akıbeti ne olacak bilgisi olan açıklarsa sevinirim. Teşekkürler.
 
dropbox aynısını samsung'a vermişti. süre bitince kafama göre silicem bi kısmını haberin olsun demişti.


  • hypervaskulerdondurucu  (17.09.15 14:19:14) 
Hanımlar beyler, yanılıyorsunuz. Size verilen hediye alan, süresi bittikten sonra içindekilerle birlikte sabit kalır. Yeni dosya yüklemeniz mümkün olmaz ancak içindeki dosyalara (kaç GB hediye verildiyse tamamı dolu bile olsa) herhangi bir şekilde dokunulmaz, silinmez, indirilmesi engellenmez. Dropbox, Google Drive vb. tüm bulut dosya barındırıcılar bu mantıkla çalışır.


  • cok sey hakkinda az sey bilen adam  (17.09.15 14:30:30) 
yeni dosya yukleyemiyorsun, verilen alani geri aldiklarinda, ama dosyalarini silmezsen sonsuza kadar durur


  • jedilance  (17.09.15 14:52:47) 
süreniz dolduğunda dosyalar kalacak ancak üzerine bir şey yükleyemeyeceksiniz.


  • insan opusen hayvandir  (17.09.15 14:57:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.