Cepteteb Geri Dönüş Süresi

Bu salı (ayın 15'inde) Cepteteb için başvuruda bulundum. Normal şartlarda sıkıntı değil beklemem ancak ay sonunda (27'sinde) yurtdışında olmam gerekiyor ve Cepteteb'i de ATM'den döviz çekebilme vs. imkanları için açtırdım işin açığı.

Tecrübe paylaşmak isteyen olur mu, aşağı yukarı kaç günde geliyor kart? İşler nasıl yürüyor?

normal şartlar altında 27'sine kadar eline gelmiş olur kart. ama özel bir durum olur mu onu bilemeyeceğim.

  • hypervaskulerdondurucu  (17.09.15 13:43:22)
Pazartesi başvuran arkadaşıma bugün geldi.

şehir: İstanbul
  • lcha  (17.09.15 14:40:39)
Ben 2 gün sonra almıştım, teslim edildikten 30 dk sonra kart aktivasyonu gerçekleşti.

  • neyehbe  (17.09.15 16:34:46)
Sonuç şöyle oldu, belki sonradan aratan, bilgi almak isteyen olur diye eklemek istedim: yaklaşık 2-3 gün sonra iletişime geçip randevu almak istediler, oldukça kısa bir süre içerisinde de temsilci arkadaşlardan birisi adresime kadar gelip 3 dakikalık bir prosedür sonrasında kartı teslim etti.

  • sevgikusunkanadinda  (23.09.15 18:37:14)