Akıcı bir kitap önerisi

15saatlik yolculuğum var, akıp gidecek kitap söyler misiniz meritokrasiden, atayım kindlea

jean c. grangé - siyah kan

  • chaotic good  (17.09.15 10:57:32)
jean c. grangé - sisle gelen yolcu.

  • nedendir bilinmez  (17.09.15 11:14:49)
neil gaiman, terry pretcher(?) -- Good Omens.

  • charlotte blanc  (17.09.15 11:17:09)
*Asimov serileri olabilir.
*Frank herbert'in dune serisine başlayabilirsin.
*Arthur C Clarke'in rama ile buluşması olabilir. Bu bayağı iyidir, dört cildin ilk kitabı. diğer ciltlerin ebook hallerini bulamamıştım. bulursan onlar da olabilir.
*philip k dick; marsta zaman kayması, alfa ayının kabileleri,
*Okumadıysan taht oyunları olabilir.
*ayrıca daha kısa bir yolculukta haruki murakami'nin yaban koyununun izinde'sini bitirmiştim. bu yazarın diğer kitapları da olabilir.

*15 saat hem zaman geçsin hem de iyi kitap okuyayım dersen de Herman hesse'nin kitapları olabilir. Bir kaçı vardı galiba merit'de.
*Sabahattin Ali'nin 1&2 Bütün öyküleri, içimizdeki şeytan olabilir.
  • puc  (17.09.15 11:19:17)
John Verdon kitaplarindan biri.

  • VIPCH  (17.09.15 11:23:40)
chuck palahniuk'tan herhangi bir kitap akar.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (17.09.15 12:10:01)
Ihsan okray anar - amat

  • baldur2  (17.09.15 12:25:03)