[]

Pedometre / adımsayar

Merhaba arkadaşlar,

İphone 5 ile uyumlu bir adımsayar öneriniz var mı? Teşekkürler

Ps: pek çok uygulama 5s ve üstü için

 
Runkeeper iyi bir program. 4s'te kullanıyordum.


  • puc  (17.09.15 06:21:51) 
Kurdum her şey var fakat adımlarımı göremiyorum :)


  • dengelisiz  (17.09.15 06:52:59) 
iphone 5'te adam akilli adim sayan app pek yok cunku motion chip mi ne ondan yok. 5s ve ustu default olarak adimlari sayiyor zaten.


  • eksi sozlukte eksiyen adam  (17.09.15 07:14:46) 
Çok afedersin, karıştırdım herhalde. Runtastic vardı galiba, bir de ona bak istersen.


  • puc  (17.09.15 07:48:33) 
Sony SmartBand 2 yi alabilirsin.


  • fernandoenes  (17.09.15 07:59:13) 
tamamdır buldum bir uygulama :)

iphone 5 için (bkz: moves) sayıyor efendim durduramıyoruz.
  • dengelisiz  (17.09.15 08:58:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.