gazi hemşirelik ders başlangıç tarihi

ne zaman? bir de ders kayıtları internet üzerinden yapılacak diyolar ama nası giriş yapcaz? bilgilere nereye gidiyo? internet üzeirnden kayıt yaptık.

yeğenim daha gitmedi üniversiteye. başladı mı acaba dersler?

sbf.gazi.edu.tr akademik takvim

ogrenci.gazi.edu.tr öğrenci kaydı...

gazi üniversitesinde okumuyorum. sadece web sitesine girdim...
  • unique hint kumasi  (16.09.15 18:02:00 ~ 18:04:37)
Ders kayıtları bitti.
Dersler bu hafta başladı fakat ders olacağını sanmıyorum.

  • onheil  (16.09.15 18:06:31)
peki bugün kayıt yapılabilir mi? hiç bilmiyoduk. yeni farkına vardık. nolcak?

  • nemo problemo  (16.09.15 18:12:58)
danışman onayları yarın ve cuma. danışmana ulaşın insaflıysa kayıt yapar.

  • passion rules the game  (16.09.15 18:13:52)
okulllar 28inde açılacak denilmişti. insaflı değilse nolcak peki? gitmicek mi okula? gerçekten bilmiyoruz daha önce kayıt filan yaptırmadık böyle.

  • nemo problemo  (16.09.15 18:37:54)
hayır yurtkuru bekledik onun sonucunda gidilecek diye düşündük. yani doğru mu anladım? ders kayıtlarını yapmazlarsa okuyamayacak mı 1 sene?

  • nemo problemo  (16.09.15 18:46:35)
ya danışman büyük ihtimalle yapar, olmazsa dilekçe verir işte şu nedenden dolayı kayıt tarihi kaçırdım diye bölüm halleder. hele bir danışmanla görüşün.

  • passion rules the game  (16.09.15 19:10:55)