en saçma izin bahanesi

arkadaşlar, departmanca bi oyun oynuyoruz. birim müdürü ile anlaştık, en saçma izin bahanesini bulan arefe günü tam gün izinli olacak :)
mesele izin değil ama güzel bi goygoy olur diye düşündük.

mesela benim bulduklarım:

-yeğenimi hogwarts büyücülük okuluna yazdıracağız, çarşamba kayıtların son günüymüş.
-kuzenimin içine şeytan kaçmış çarşamba günü rahip gelecek onu çıkarttırmamız lazım
-anneannem prostat olmuş randevu aldık onu götüreceğim
-arkadaşın bebeği doğmuş, beni vaftiz babası yapmak istiyorlar, çarşamba vaftiz var

sizin aklınıza neler gelirdi?

başka bir fikir bulamazsan ikinci ile gir yarışmaya. hogwarts referansını kimse anlamayabilir + anneanne cinsiyet şakaları falan gerek yok.

  • freya  (16.09.15 14:09:09)
Kedim dün sokakta kavga etti bütün gün koltuğun altından çıkmadı onu yalnız bırakamam..

  • dedim dedim de kime dedim  (16.09.15 14:11:54)
bir gün böyle eğlenceli bir işte çalışacak mıyım.. kim bilir..

  • six packsiz  (16.09.15 14:15:32)
Şeytan kaçmış komik

Komik bahane düşündüm bulamadım
Edit: amerikadan obama ziyaretime gelecek karşılamazsam ayıp olur
  • basond  (16.09.15 14:30:31 ~ 14:35:04)
dedemin/babamin kafes dövüşü maçı var gitmezsem çok bozulur

  • boyle pust gibin ibne gibin bisey  (16.09.15 15:23:16)
sayisal lotoyu kazandim, onu almaya gitmem lazim.

  • ne istedigini bilmeden aglayan cocuk  (16.09.15 15:43:45)
Çarşamba günü kurban gökten eve gelicek de onu karşılamalıyım.

  • dusunuyorumbulamiyorumoyleyseyokumgaliba  (16.09.15 17:03:54)
Kurbanlık koyunumuzun son gününde onu yalnız bırakmak istemiyorum.

  • saygilarefendim  (16.09.15 17:41:41)
basur oldum oturamıyorum

  • selam  (16.09.15 17:41:45)
Bence birim muduru sizi yemiş

  • beyaz zambak ve mezar  (16.09.15 17:47:33)
@beyaz zambak ve mezar, daha geçen sene "abi hiç bi bahanem yok ama bugün erken çıkmak istiyorum, hiç içimden gelmiyor durmak" dedim, "de git de belanı bul" dedi. tatlış bi adamdır <3

  • uuth  (16.09.15 17:50:56)
- beşinci günün şafağında doğuda olucam diye söz verdim, çarşamba sabaha denk geliyormuş :s

  • saygilarefendim  (16.09.15 17:54:13)
müdürün de içinde olduğu bir espri bul bence, hiç olmadı şirketle ilgili bişiy olsun.

  • michael_knight  (16.09.15 19:13:20)