[]

IPhone 6 Plus Nereden Alayım?[Maslak]

Maslak civarında gidip mağazadan almam lazım. Telefon öldüğü için bugün halletmeliyim. İstinye Park Pupa'da sadece 16 GB var. Başka sonradan başımı ağrıtmayacak neresi var buralarda?
 
metroyla zorlu 15 dakika max, istediğin model renk. risk alma


  • try again fail again fail better  (16.09.15 10:18:55) 
aynen oraya kadar gitmişken direkt apple store'dan al. aslında çok da fark yok mağazadan alacağın iphone'lar da apple türkiye garantili olarak satılıyor. teknosa falan varsa oradan da alabilirsin ama teknosa biraz pahalı oluyor genelde.


  • mesene  (16.09.15 10:24:48) 
hocam alakasız olacak ama alcacaksanız 64 gb alın minumum. öteki türlü çok çok yetersiz bir hafıza. özellikle de plus için.


  • KaraSakall  (16.09.15 11:03:32) 
Direk Apple'^dan çak üstat.


  • arnatuile  (16.09.15 11:10:54) 
kesinlikle apple store.


  • pokerface  (16.09.15 11:13:31) 
Mesajlar ben yoldayken gelmiş. Zorlu'dan 64 GB aldım arkadaşlar. Sağolun.


  • arnold schwarzeneger  (16.09.15 11:39:18) 
hayrını gör


  • try again fail again fail better  (16.09.15 13:07:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.