Şu türden sevgili nasıl bulunuyor?

iş güç aile para siyaset gibi çözümsüz sorunların hiç konuşulmadığı, karşılıklı ilgi beklentisi olmayan, tarafların beni aramadın, nerdesin, napıyosun diye darlanmadığı, trip, kezbanlık katsayısı sıfır olan, tek amaç belirli günlerde yemek yemek, içki içmek, sarhoş olmak, kısaca para harcayıp gülmek eğlenmek, bir gece çıkıp yemeğe içkiye ıvıra zıvıra kişi başı 100-200 harcayıp oh be rahatladım yea demek türünden bir ilişkiye nasıl başlanır, bu türden sevgili nasıl edinilir? Bunun kursu, toplanma merkezi, kriter tartışma üssü falan var mıdır? Çok mu ütopik?

Not: kadın değilim mesaj atmayın.

Kezbanlık katsayısı sıfır diyorsan sevgili bulma ihtimalin % 1'e kadar iniyor ne yazık ki.

  • angelus  (15.09.15 23:40:38)
  • instant crush  (15.09.15 23:43:22)
Sevgili değildir o arkadaştır, sevgili olsa duramazsın. Şaka bi yana gerçekten bu ilişkiyi sevgili olacak şekilde arama, türkiye şartlarında zor olur. Bi kere yaşının 35 i aşmış, evliliği kafasında bitirmiş olması lazım kadının..

  • Aman Sen de  (15.09.15 23:48:53)
tarif ettiğin kriterler en yakın arkadaşım Resul'de var. Aslında umut, memet, seyfi vs. çoğu bu dediğin tanıma giriyor.
"sevgili" de yazmışsın ama onu yanlışlıkla yazdın galiba çünkü sen bildiğin bizim resul'ü tarif etmişin

  • michael_knight  (15.09.15 23:57:29)
Mobil ek: Ego sorunları, kompleksler, ay gö*üm büyük, kıllandım, giysiye sığamadım, ay ben bugün içmiyim yemiyim türü can sıkıcı durumlar yaşanmasın. Gerekirse çuvalla gezsin ama güzel olmuş muyum beni beğenir mi türü kendine güven sorunları yaşanmasın. Kredi borcundan bahsetmesin. Ay bana bunu dedin, ay sen ne demek istedin türü tavırlar olmasın... Herkes rahat olsun relax olsun. Yok mu ya. Oldurun be :(

  • mistreated  (15.09.15 23:57:56)
Valla erkek erkeğe çıkıp gezmekten hoşlanıyor olsaydım zaten hüsamettinler ismailler salihleri arardım birinin arabaya 5 kişi doluşur ortamlara akardık.

  • mistreated  (15.09.15 23:59:55)
yani diyorsun ki; erkek arkadaş olsun. fakat ama a*ı olsun.

  • gokhan atestepe  (16.09.15 00:24:09)
tanımladığınıza çok yakınını (o konuların hiç konuşulmaması çok zor, ama minimum olması mümküin -tabii nadiren) beyimnen on yıldır tecrübe ediyorum. şaşkınlıkla, inanmazlıkla, sıklıkla da kuşkulu bakışlarla karşılanıyorum/z. zira bir mekanda ben arkadaşımla o arkadaşıyla oturuyor oluyor ve tuvalete giderken karşılaşma sahnemiz onun ve benim oturduğum masa sakin(ler)i tarafından son derece yadırganıyor. yadırgayanlarla da uğraşmamak için sanırım sosyal çevrenizin yok derecesinde kısıtlı olmasını da kabul edeceksiniz. benim derdim değil zaten sosyallik, ama kimi saatler ve mekanlarda da, arkadaşlar tarafından da "x'in ne yaptığı" sorulur ve bilmemeniz tuhaf karşılanır.

siz de bunlara kendiliğinizden hazır olmadan benzerinizi aramayın, derim (naçizane). ha, sorunuza cevap veremedim, zira denk gelinmesi ütopik demenizi haklı çıkaracak denli zor.

ek: sevme ve önemseme son derece netameli konular. alışlagelinen sevme ve önemseme yordamlarının dibine inildiğinde insanın gözü korkabilir. dediğinizin aynısı değil ama dediğim gibi yaklaşığı olan tarzda sevme ve önemseme olmadığı, rahatça ileri sürülebilir ve genel kabul de görebilir. bunlar birkaç paragraflık işler değil. ek yapmamdaki saik, önceki cevaba cevap vermek değil, soruyu sorana bir başka cevapla ilgili yorum iletmekten ibaret.
  • tedirginlik hucresi  (16.09.15 01:00:23 ~ 01:06:28)
yav ciğerdelen seni yazdıklarından az çok tanıyorum. sen çok duygu insanı çok süper aşk kadını tadında bi insansın. ben öyle değilim. özetle kafa s**meyen sevgili olsun demeye getiriyorum. hedonistçe yaklaşıyorum. zaten dertler derya olmuş bi de ikinci birinin dertleri kafa yormasın eğlenelim geçelim diyorum.

  • mistreated  (16.09.15 01:15:58)
bu sevgiliyi gectim, arkadas bile degil. arkadasinla bile isini gücünü, derdini, gündemi konusursun.
para harcayan tek taraf sen olacaksan eskort diye ara, kesin bulursun.

  • pilav  (16.09.15 01:17:26)
trip atmamak niye aramadın diye darlamamak filan bunlar çok normal ütopik de değil de
iş güç aile para siyaset konuşmayacam
ne konuşacam hacı? hayır ben futbol da konuşurum, maksat muhabbet olsun ama sen diyorsun ki bi b.k konuşmayalım. senin amacın farklı
dilsiz bi sevgili bul bence madem ya da türkçe bilmesin sen de onun bildiği dili bilme, sadece sevişirsiniz. bol şans.
  • niye ama  (16.09.15 02:54:52)
yav ben nasıl bulurum demişim siz gelmişiniz beni yargılıyonuz. aferin yargılayın. oldu ben çok kaka bi insanım :(

ne eskortu ya :/ az da olsa var böyle kızlar. ben tanıdım. okuldan falan kopunca hangi ortamda insanla tanışacağımı şaştım, dışarı çıksam birilerini bulsam istiyorum ama yanlış yere sormuşum. kafanız kare dikdörtgenler prizması gibi. yok muhittinmiş, yok para vercek miymişim... olum bi qidin ya :D

@durme senin bakış açın farklı benimki farklı. senin duyurunun teması farklı benimkinin farklı. niye herkes kendini diğerlerine benzetmeye çalışıyor? sen sensin ben de benim. ne yani? benim ruhumu çağırdılar bi yere kadar gitti. uçtu.

arkadaştır diyen olmuş. yoo benim sevgili anlayışım bu. son derece yüzeysel, kafa skmeyen, şikayet olmayan. minimum paylaşım, ileri derece bireysellik. ben böyle de severim. aşık bile olurum. hiç sevmeyen, önemsemeyen. yav niye önemsemesin hey allahım... bi işi/n düşerse yardım eder/sin herhalde.

erkek arkadaşlarla uzun zamandır fazla samimiyetim yok. kendim özümde erkek olduğumdan herhalde kendim gibi birini bulmak istiyorum ama sanırım kızlar senin gibi değil demeye getiriyorsunuz.

ya şimdi uzun uzun şundan dolayı şöyle bundan dolayı böyle diye 1 saat de yazarım da ne gerek var yani :)

yani ben belki dertsiz bi insanım. ileride başka türlü biri olacak da olsam hayatımın bu döneminde dertsizliğimi paylaşacak, kafamı kendi dertleriyle yormayacak insan arıyorum. belki dünyaya ve insanlara olan inancımı, derinlik arayışımı kaybettim, hayata kafa yormayı saçma buldum. bundan dolayı da saçma sapan esprilere anıra anıra gülmek, son derece yüzeysel yaşamak istiyorum. ayıp mı yani. yok babası sarhoş, yok dayısı battı, yok okulu 5 yıldır tek dersten bitiremiyo, yok patron mobink yapıyo, yok araba alacak peşinat birikmedi, yok ev aldı taksitte ezildi, yok evden işe mesafe uzak, yok tayyip şöyle böyle, yok kilo aldım, yok maaşım düşük... BANA NE YA :(
  • mistreated  (16.09.15 06:54:22 ~ 07:07:02)
bni tarif etmssn ama sefglm var, snne slk .s .sSS. .s

  • piremses  (16.09.15 08:23:00)
evet ütopik.

ayrıca olsa da yesek...
  • siradisi00  (16.09.15 08:44:51)
Kuku karşılığında bedel istemeyecek kadın Türkiye'de bulamazsın.

  • arnold schwarzeneger  (16.09.15 08:47:08)
Sans. Zaten Bulunca evleniyorsun

  • emininsel  (16.09.15 08:54:33)
sen uyumaya devam et.

çok büyük bir ihtimalle rüyalarında görebilirsin bence. :)
  • mea maxima culpa  (16.09.15 09:52:29)
türkiye'de zor.

  • tirt star  (16.09.15 10:46:01)
  • Frederick Co  (16.09.15 11:06:36)
İkinci bir öneri, birinin ikinci sevgilisi olabilirsin mesela, ya da kocasını aldattığı adam. Bak o zaman da seni darlamaz o hatun.

  • Aman Sen de  (16.09.15 11:08:16)
urun.n11.com

fiyat da uygun.
  • mermize  (16.09.15 11:16:00)
Olm erkekler olarak hepiniz ağır pavyoncu, kezban hunter tipler çıktınız ya valla bu derece beklemiyordum :(

  • mistreated  (16.09.15 12:13:08)
iş güç aile para siyaset gibi çözümsüz sorunların hiç konuşulmadığı demişsin mesela, buna biz yabancı diyoruz. iş arkadaşlarınla bile hayatını paylaşırsın.

senin aradığın friends with benefits tanımına bile uyamıyor sanki. hiç konuşmayalım hep geyik yapalım der gibisin. sarhoş olunca mesela ister istemez bir şeyler anlatacaksın :D ilgi beklentisi demişsin, hiç olmasa cinsel açıdan ilgi beklentisi olur - yani yine ilgi var.

var mıdır dersen vardır elbet ama bilemem nerededir :)
  • pokerface  (16.09.15 12:18:13 ~ 12:19:55)
Ya güzel olan her şeyi konuşursun. İşi şikayete dertlenmeye dırdıra bağlamamaktan bahsetmeye çalışmıştım.

  • mistreated  (16.09.15 12:25:45)
bu dediğin karakter meselesi o zaman, öyle insanların çevresinde olacaksın.
ben her şeyden şikayet eden, trip atan insanı arkadaş diye hayatıma da sokmuyorum artık mesela. biri bana ilgi göstermiyorsa ben de ona göstermem, sevgili olmayız zaten. ama bu her zaman peşimde olsun değil herkesin kendi hayatı var. sevgilime hiçbir zaman nerdesin diye sormadım, o da bana sormadı. ama zaten bir şekilde haberimiz oluyor birbirimizden. ne bileyim güvenmek, kendine güvenmek, biraz da rahat bir insan olmak lazım.
istediğin buysa eğer ben yaşıyorum böyle sevgililik, yani etrafta böyle insanlar var.
  • pokerface  (16.09.15 15:34:39)
tedirginlik hucresi +1
en az 30 yaşında olan işi gücü elinde kız bulacaksın.

  • 65 derece  (16.09.15 21:14:25)