[]

GSS sorusu

17.08 de ise girdim ondan onc e gelir testi yaptırmıştım. Şimdi bir e devletten bakayım dedim. Başlangıç tarihi mezuniyetimden bir gün sonra bitiş tarihi ise 16.08 bitiş nedeni ise 60. Maddenin diğeri bentlerine geçiş. Bu tamamdır dimi benim artık GSS ile isim kalmadı borcum var ise borcum var sadece dimi ?
 
E devlette detay bilgilerinde 143 tl borç çıkıyor bu ay dahil. Online tahsilattta borç çıkmıyor bu ne be


  • kablelvuku  (15.09.15 21:41:56) 
oğlum odemeyin lan şunu!


  • varoluscusanri  (16.09.15 00:36:14) 
neden ödemesinler,
kış geldi, sarayın 1001 odası nasıl ısınacak?
:)
  • titiraprap  (16.09.15 01:31:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.